Wpis z mikrobloga

Chciałbym przekazać moje serdeczne "prącie ci w jelito grube" gościowi w Microsofcie, który wymyślił tłumaczenie maszynowe dokumentacji na MSDNie z angielskiego na polski. Weź sobie k***a spróbuj używać tej słownej sraczki w pracy, debilu. Pół biedy, jeśli na górze jest pstryczek do przełączenia na angielski, ale zdarzają się kawałki bez takiej możliwości. Wtedy pozostaje wydłubać sobie oczy widelcem

#zalesie #programowanie #csharp #dotnet
C.....y - Chciałbym przekazać moje serdeczne "prącie ci w jelito grube" gościowi w Mi...

źródło: comment_C6Nvu33BQJ0A9MATUwoQB9Q8Rg4sqIH3.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Czesiowcy: Spróbuj coś zrozumieć ze strony o regexpach u nich jeśli jest przetłumaczona. Znajomy kiedyś:
"Ej chodź tu bo ja niczego nie rozumiem"
Patrzę na stronę, reakcja: "Co do najjaśniejszej kurtyzany się dzieje".
Ona jest tragiczna nawet jeśli będziesz w stanie przeżyć jakość tłumaczenia. Oczywiście żadnego info, że tłumaczona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Czesiowcy: po kiego psa w ogóle korzystać z jakiejkolwiek dokumentacji po polsku?? Przecież to nie ma sensu żadnego, a każdy dokument jest dostępny pod adresem angielsku
  • Odpowiedz
@TheMadHatter: można, ale na dłuższą metę #!$%@? to konkretnie. Tak, są wtyczki na automatyczną zamianę, no ale to jest głupota trochę ze strony MS. Co, użytkownik tej dokumentacji nie zna angielskiego i trzeba mu ją tłumaczyć?
  • Odpowiedz
@Czesiowcy:
Taka poważna firma, taki wielki budżet, taki wielki udział w rynku, a na tłumaczy im szkoda kasy.
Kod piszą hindusi, wsparciem technicznym też się zajmują, na co ta firma w ogóle wydaje pieniądze?
  • Odpowiedz
@Czesiowcy: Równie dobrze mógłbym czytać dokumentacje w języku czeskim czy niemieckim, tyle samo bym wyniósł


A najlepsze jak mi się Visual Studio zainstalowało po polsku, nic #!$%@? nie rozumiałem co za błędy mi wyskakiwały, bo raz błąd był tłumaczony raz nie, raz zdanie było miksem dwóch języków i bądź tu mądry, tym bardziej, że jak wyszukasz jakiś nieznany błąd za pomocą google/bing po angielsku to dostaniesz od razu rzetelny
  • Odpowiedz