Wpis z mikrobloga

@dwie_wiertarki_udarowe: Właśnie o to mi chodzi - nie uważam, że jest brzydki, ale mam wrażenie, że ten pakiet spoilerów do type-r projektowała ta sama osoba, która projektuje buty sportowe sprzedawane na bazarze ¯\_(ツ)_/¯ I tak samo jak z Imprezą WRX czy EVO - uważam, że to fajne auta, ale jednak taka ilość spoilerów to dla mnie przesada i idiotycznie bym się w takim czuł ( ͡~ ͜ʖ ͡°
@aksal89: Ja nie wiem #!$%@? czy matołki które się ciągle #!$%@?ą wyglądu civika mają jakiś problem z małym siusiakiem czy ich samochód daje im tak mało radości że muszą na siłę próbować obrzydzić Hondzierzom Hondę. Jeszcze nie ma przymusu kupowania konkretnych samochodów, więc jak ci się nie podoba to po prostu nie kupuj. A civica zostaw tym dla których jest atrakcyjny. Proste czy nie?
@aksal89: Nie zapiekło. Jestem w takim wieku że już niczego i nikomu nie muszę udowadniać. Jeżdżę czym lubię i po prostu śmieszą mnie takie przepychanki między użytkownikami BMW, Hondy, Audi i innych. To mi przypomina dzieci siedzące w piaskownicy i #!$%@?ące się łopatkami, kto ma fajniejszego tatę.