Wpis z mikrobloga

Czy ktoś w końcu ma pewność do kiedy będziemy dostawać suwereny ? z jednej strony przewija sie sprawa że przez 3 patche będziemy zbierać gwinee( co powinno oznaczać że dalej mamy misje i dostajemy również brytyjskie boxy). Z 2 strony właśnie mnie @Dohtore uświadomił że w arsenale pisze o usunięciu suwerenów juz 14.11.

Wcześniej matematyka sugerowała że będziemy mieli 48 dyrektywy(wg mówiło o 48 gwineach do zdobycia) gdzie dostajemy po 3 kontenery z misji. co dawało aż 720 suwerenów
jeśli rzeczywiście suwereny będziemy dostawać tylko do 14.11 to oznacza że mamy szanse zdobyć tylko 32 gwinee gdzie z misji mamy 480 suwerenów.
No chyba że event halloween zmieni całość i nagle się okaże że zbierać możemy tylko do 17 października albo 24 października bo wtedy liczba suwerenów spada tylko do 240 (17.10) albo do 300 (24.10), co powoli zaczyna być totalnie bezsensu.

@UbiQuityRegis to tak btw naszej wczorajszej dyskusji, rozkmina.

Ps było by więcej niż super jeśli WG zaczęło by tak długie eventy rozpisywać dokładnie żeby gracze mogli cokolwiek zaplanować.


#worldofwarships
  • 5
@LosB: Ok po przejrzeniu jeszcze raz wszystkich możliwych newsów znalazłem że w 7.10 nie będziemy już zdobywać suwerenów. (,)

W nowej wersji nie będzie można zdobyć suwerenów, ale można je wymienić na wartościowe przedmioty z całkiem pokaźnej listy. Można również w dalszym ciągu gromadzić gwinee, by zdobyć niszczyciel premium VIII poziomu Cossack w bardzo atrakcyjnej cenie.


Szkoda że takie info jest "ukryte" w newsach (development blog), a
@LosB: Bo to było by zbyt piękne aby WG zrobiło event w którym zgarniesz 3 premki i kapitana i jeszcze flagi i OMFG :) Już jak się event zaczynał to mówiłem że coś jest nie tak i na 100% gdzieś coś pisze że tak fajnie nie będzie.
Bo jak to za darmo tylko klikając dostać coś za co normalnie trzeba zapłacić NO WAY!
@LosB: @UbiQuityRegis: @Dohtore:

Hej, nie jesteśmy w stanie dostosować aktywności pod każdy grafik indywidualnie.

Przepraszam, ze nie napisaliśmy wprost do kiedy są kontenery.
Dla nas wydawało się logiczne, że bazując na grafikach i informacji o dostępności suwerenów oraz gwinei można wywnioskować dostęp do kontenerów.

Przekazałem wasze opinie wyżej, dziękuję za zwrócenie uwagi.
Staram się kłaść nacisk na to by jasno komunikować daty - wciąż staram się to wymuszać.

Pozdrawiam