Wpis z mikrobloga

Wie ktos moze czy jesli zloze prace dyplomowa po 30 wrzesnia to jest jeszcze szansa ze mi ja przyjma? Ewentualnie jak zloze teraz podanie o przesuniecie terminu. Wiem ze oficjalnie jest do 30 wrzesnia, ale chce sie dowiedziec jak jest nieoficjalnie, czy przymykaja oko i czy rozpatruja pozytywnie takie podania. Wie ktos?
#bialystok #politechnika #pytanie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TomekABC123: Generalnie z------ś że nie dopytałeś wcześniej. Panie w dziekanacie mają taką magiczną moc, że się czasami da. Anyway- leć i dopytaj. A nawet jeśli - to się nie poddawaj. Ja miałem taki motyw że poleciałem sobie w kule i w----------i mnie z uczelni za niezłożenie pracy w terminie. Napisałem odwołanie do rektora a ten mnie przywrócił "ze względu na niezłomną chęć ukończenia studiów". No i dałem pracę i obroniłem.(
  • Odpowiedz
@TomekABC123 w tym roku składając podanie o przedłużenie dostałem termin do końca października. Oczywiście pani Irenka w dziekanacie psioczyła ale powiedziałem że rozmawiałem z prodziekan i pozwoliła więc ma przyjąć podanie (oczywiście nie rozmawiałem z nikim xD). Trochę za późno się obejrzaleś
  • Odpowiedz
  • 0
@TomekABC123 z dniem 1 października zostałeś skreślony z listy studentów. Aby złożyć pracę dyplomową musisz razem z nią złożyć podanie o wznowienie studiów. Do systemu ADP możesz wrzucić pracę bez problemu.
  • Odpowiedz
@Lukkar: a wiesz czy jak napisze to podanie o wznowienie studiow to bede musial nadrabiac roznice programowe ktore sa dopiero od letniego semestru? w sensie gdybym zlozyl prace do konca zimowego to musialbym czekac i tak na letni semestr?
  • Odpowiedz
@TomekABC123: @Lukkar: G---o tam. Jak masz dostęp do APD to spoko, zdawaj pracę jak najszybciej i nie trzeba żadnego podania. Z listy studentów wykreślą Cię jak będą mieli czas, więc im szybciej tym lepiej. Jak wykreślą to podanie o przywrócenie statusu. Swoją drogą to takie rzeczy powinieneś z promotorem ogadać, a nie na wykopie.
  • Odpowiedz
@MilczGdyMowisz: @Lukkar: no wlasnie o to chodzi ze promotor mowil mi ze to tylko tak strasza i spokojnie ludzie nawet w grudniu skladaja prace, w dziekanacie ze do 30 wrzesnia, a z podaniem to one nie wiedza i pytac dziekana, dziekana oczywiscie nie da sie zlapac, bo albo go nie ma choc ma wyznaczone godziny przyjmowania studentow, albo jak jest to nie przyjmuje bo cos tam, na usosie
  • Odpowiedz