Wpis z mikrobloga

Hej muirki z #wroclaw, #jeleniagora #walbrzych #legnica #lubin #brzeg #klodzko i okolice #dolnoslaskie #rawicz też może być oraz ludki z pod tagu #motoryzacja #samochody #kiciochpyta

potrzebuje ogarnąć jakieś tanie daily
max 5k (+1k w szczególnych wypadkach)
100 kucy +
benzina (z lub bez LPG)
klima
szyby elektryczne
opłacone (spisuje umowę wsiadam i jeżdże)
takie co skręca, jeżdzi i hamuje
czymane pod kocem też mogą być
  • 28
@itakniktniezapamieta: @thampel5: @zorq: Zdecydowanie 206. Jak byłem biednym studentem to popylałem 206 z 2004 roku i dawał radę. Teraz za jakieś 6 tysięcy znajdziesz spokojnie benzynę z 2 litrowym silnikiem w dobrej wersji wyposażenia (oczywiście w żadnym wypadku nie należy ufać podanemy przebiegowi, bo jest tak samo autentyczny jak cycki Pameli Anderson). Widzę, że celujesz w benzynę ale 1.4 HDI lub 1.6 HDI to bardzo dobre i proste silniki
@ghoulas: z fiatów to zostaje panda (ble) albo stilo

tak na marginesie czy ze wszystkim w obecnym swiecie jest tak że jak sobie założysz budżet zapytasz ekspertów to musisz go od razu podwoić albo potroić bo nie znajdziesz nic porządnego?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chcesz auto za 5k - weź dołóż 10k i kup porządnego passata
chcesz lustrzanke za 3k do amatorki - dołóż 10k i kup
@thampel5: ja wiem, że nie jest zbyt droga, ale jak mirek ma ustalony budżet (który i tak przekroczy, bo dla pewności bym zrobił przegląd przed zakupem, rozrząd sprawdził, hamulce itp), to dodaktowy 1000 czy 1200 to spory procent. Niemniej jednak życzę mu powodzenia w poszukiwaniach i tego, żeby wybrał rozsądnie i bezpiecznie, a nie tylko ''.100 koni +. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ghoulas: Tani porzadny silnik z Bosha (1.9 TDI)
z osprzętem Boscha jeśli już, i 1.9 JTD ;)

@itakniktniezapamieta: w tym budżecie nie masz co wybrzydzać, bierzesz to co w najlepszym stanie za dany pieniądz. Ja tak lata temu kupiłem 406 kombi.
Fabia a felicia to przepaść. Niezgnity golf4 też może być rozsądny, citroen c3 - benzyny grupy PSA są po prostu dobre a i nadwozia jakoś nie chcą gnić. Jakiegoś
@zorq: ja nie widze różnicy skoro wszystkie czesci co moga sie popsuć są boshowe. Zresztą sa to silniki które dobrze serwisowane potrafią robic po 500k km bez problemów.