Wpis z mikrobloga

@mishaz: Ja cały czas się zastanawiam czy gdyby na karne Adam dokonał zmiany w bramce, Boruca na Fabiana to może ten pierwszy by coś odbił, ale cóż to tylko gdybanie...
  • Odpowiedz
@mishaz:
Cieszyłem się z Euro, ale im więcej czasu upływa, tym bardziej boli. Jeden mecz i byłby medal.
Teraz poziomem spadamy na dno, więc tym bardziej brakuje takiej "pamiątki".
@Kacci99:
Borus miał nosa do karnych, jestem prawie pewny, że przynajmniej jeden strzał by obronił.
Żeby taką zmianę przeprowadzić, to musiałby być trener z jajami wielkości piłek do kosza. Fabiańskiemu nie szło z karnymi, ale grał na tym turnieju wspaniale, gdyby
  • Odpowiedz
@Kacci99 @RatedR: Masz rację. Też bylem pewien, jak Kuba strzeli. Kiedyś fajnie o karnych powiedzial wspomniany Artur Boruc. Jeżeli piłkarz jest w wysokiej formie, to jest skłonny ryzykować i strzelać inaczej niż zwykle. Z kolei, gdy piłkarz czuje, że nie jest w najwyższej formie to wówczas wraca do sprawdzonych schematów - strzela karne jak zwykle.
  • Odpowiedz
@mishaz: ze Szwajcarią z kolei Krychowiak i chyba Glik strzelali jak poiebani (w sensie pozytywnym), w jakieś okienka czy pod poprzekę, jeśli mnie pamięć nie myli xD
  • Odpowiedz
@first: Feddek pisal nt kadry, ze bardzo duzo trenowali karne. do bolu. kazdy z nich mial dwa warianty, odmienne od swojego 'standardowego' sposobu strzelania.
  • Odpowiedz