Wpis z mikrobloga

@nietoperzu: W większości stanów wystarczy iść do urzędu, zapłacić i wydadzą Ci australijskie prawo jazdy na podstawie polskiego dokumentu (zakładając oczywiście, że masz polskie prawo jazdy). Nie ma z tym problemu, cały proces trwa 5 min (łącznie z robieniem na miejscu fotki do dokumentu). Tylko ten proces trzeba co jakiś czas powtarzać, bo australijskie prawo jazdy jest ważne na 6 miesięcy, rok albo 5 lat (nie jestem pewna tego ostatniego, sama
  • Odpowiedz
  • 0
@Cash1337
@louis_matters my jedziemy na tej samej wizie. Moja różowa nie miała problemów z tego powodu przy rozmowie kwalifikacyjnej, bo jak usłyszeli że jest będzie się starać o skill nominated, to tylko spytali czy liczy na to że firma jej będzie sponsorować wizę. Jak powiedziała że nie, bo będzie chciała nominację ze stanu, to temat się skończył i lecieli już z pytaniami o doświadczenie itd.
  • Odpowiedz
  • 1
@mDick Łosie, jelenie, sarny, dziki, lisy, borsuki, kuny, jenoty, wilki i rysie.
Z ptaków: kuropatwy, bażanty, dzikie kaczki, gęsi, łyski, bekasy i cietrzewie.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 1
@PannaYa wchodzisz na stronę z wizami. Wybierasz taką, która Ci pasuje, gimnastyka żeby spełnić wszystkie wymagania, więcej gimnastyki żeby złożyć wniosek, doprawić odrobiną opłat. Czekać jakiś czas (kilka dni/tygodni), et voila!
  • Odpowiedz
@bisingir: dacie radę, poznałem kolegę który na working holiday dostał pracę w jednym z największych banków. Teoretycznie, może pracować u jednego pracodawcy 6 miesięcy, ale ponoć pracodawca może wywalić pismo, że osoba jest niezastąpiona i coś tam się da ugrać. Powodzenia i jakbyś miał jakieś pytania to wal jak w dym, ja siedzę w Sydney
  • Odpowiedz