Wpis z mikrobloga

Każdy człowiek powinien być jedynym istnieniem na świecie (każdy miał by swój świat - symulację) gdzie każdy inny osobnik będzie tylko symulacją, dzięki temu człowiek nie powodowałby cierpienia innych, jednocześnie samemu mógłby być szczęśliwy, nieświadomy tego że żyje w symulacji.

Obecna rzeczywistość / symulacja którą ktoś stworzył, lub która istnieje od zawsze, jest totalnie #!$%@?, przynajmniej dla mnie.
Moje życie to cierpienie.
#przemyslenia #zycie #przegryw #hipotezasymulacji #symulacja
przegraIem_zycie - Każdy człowiek powinien być jedynym istnieniem na świecie (każdy m...

źródło: comment_9HVGCvHzfVhk9QLRExRBItsQk5quc93g.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@romodel: nie wiem jak jest, wiem tylko ze albo "stworca" lub "projektant" mial zle zamiary albo jesli takiego nie bylo i nasza rzeczywistosc nie jest symulacja i istnieje od zawsze, to mialem w #!$%@? pecha ze przez cale zycie tylko cierpie
  • Odpowiedz
Taka symulacja pewnie wymagałaby konserwacji czyli ludzi żyjących poza symulacją.


@Wina_Segmentacji: myślisz że przy założeniu że żyjemy w symulacji, to ludzie byli by za nią odpowidzialni? Przecież to absurdalne, mógłby to być raczej jakiś Bóg albo superinteligentna jednostka, albo nieskończenie wiele innych możliwości, #!$%@? UFO, dlaczego akurat człowiek?

Ciała ludzkie w takiej symulacji by słabły
  • Odpowiedz
@Wina_Segmentacji: masz wyobraźnię ograniczoną do tego co widziałeś w swoim życiu

#!$%@? "hala z podłączonymi zwłokami"

litości serio, technologia potrzebna do stworzenia symulacji jednostek które są samoświadome i czują, rozwój technologiczny na poziomie roku 2712 naszej rzeczywistości, #!$%@? zwłoki do hali
  • Odpowiedz
@Wina_Segmentacji: ta, ziemia ma miliony lat, przez ostatnie 200 lat dopiero rozwinela sie ludzkosc, przez ostatnie 20 lat rozwinela sie technologia cyfrowa, przez ostatnie kilka lat ludzie uzywaja rozszerzonej lub wirtualnej rzeczywistosci jak na zdjeciu

Rok 2712, ludzie tworza pierwsza "zyjaca" symulacje rzeczywistosci

DOBRA ZAKLADAJCIE OKULARY VR OD GOOGLA xDDDD

mowie ci jestes tak ograniczony mysleniem ze koncze dyskusje z toba, sorry
przegraIemzycie - @WinaSegmentacji: ta, ziemia ma miliony lat, przez ostatnie 200 lat...

źródło: comment_YFVUMocPyQXkpkPahF12bwIX4P1phFZC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz