Wpis z mikrobloga

@Tyrese ale czemu bo rzucili karty CL powtarzalne? To to samo co złota wymiana a same karty takie jak normalne + 1 gdyż nie są to karty typu OTW
  • Odpowiedz
@Tyrese: Jak grasz normalnie i po drugie nie non stop to moze troche dluzej pograsz. Ja gram sobie pare meczykow dziennie. Nie siedze non stop w handlu i sbc. Szczescia do paczek nie mam, wiec raczej troche pogram bo za szybko jakiegos wybitnego skladu nie zrobie. Jak niektorzy kupuja fifa pointsy albo non stop kombinuja z handlem zeby miec od razy jakis wybitny sklad to sie nie dziwie ze po
  • Odpowiedz
@Tyrese: Nie sądzę żeby umarła tak szybko, do toty będzie jaknajbardziej grywalna. Może tych kart specjalnych będzie za dużo, ale tak jak pisał kolega wyżej @avers91 to tylko powtarzalne sbc niewymiennych kart z których leci syf. Złota wymiana jest dużo lepsza. Swoją drogą ja wolę bawić się mnóstwem specjalnych kart niż płakać w grudniu że biegam składem za 15k bo specjalne karty dają najwięcej frajdy
  • Odpowiedz
@szoch6 ja jestem innego zdania. FUT jest na tyle pojemnym trybem że naprawdę musiałbyś być multi milionerem aby móc sobie pozwolić na wszystko bez wyrzeczeń. Poza tym niezwykle irytuje mnie pojęcie umierającej gry. W każdej Fifie masz z kim grać do samego końca, a nawet po premierze następnej części. Natomiast jeśli Tobie się coś nie podoba i temu przestajesz grać to jest raczej Twój wybór a nie śmierć tytułu
  • Odpowiedz
@majzter otóż to. Mnie nie biją oczach że ktoś ma inny kolor karty, jeśli w rzeczywistości to jest tak naprawdę ich główna różnica. A odnośnie rozwoju to ja też to lubię, dzięki temu właśnie ta gra żyje przez cały rok, a nie miesiąc
  • Odpowiedz
@avers91: Na duzy plus dywizje i rangi to wyduzy zycie gry bo same sezony byly nudne. Dla mnie rok temu gra byla do TOTS-ów, później już każdy miał taki skład że granie nie mialo sensu. Strzal z kazdej z pozycji brama.
  • Odpowiedz
@szoch6 ja ogólnie co roku na czas letni porzucam fife i przeważnie ją sprzedaje, wracając do niej jakoś miesiąc przed premierą kolejnej. A odnośnie większej skuteczności to oczywiste że lepsze karty lepiej grają, jednak nie demonizował bym tego że to był strzał gol
  • Odpowiedz
@avers91: Jak grasz z przeciwnikiem ktory ma najlepsze karty typu CR7 czy Ronaldo itp to wszystko samo wychodzi. Nawet specjalnie grac nie trzeba umiec. Przynajmniej w 18 teraz to nie wiem jak to wyglada.
  • Odpowiedz
@szoch6 wiele meczów z takimi przeciwnikami rozegrałem i nie do końca się z Tobą zgodzę. Oczywiście że CR7 nie marnował sam na sam, tak jak Nazario strzelając finezyjnie z 20 metrów zawsze kończył golem, jednak chodziło o to aby nie pozwolić im się znaleźć w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@avers91: No tak a to nie takie proste. Fizycznie ciezko powalczyc. Z daleka super strzaly. Tak czy inaczej majac taki sklad ma sie olbrzymia przewage a ze po totsach wszyscy maja sklady kolo 90 overall to gra tak wyglada wlasnie. Jak hokej.
  • Odpowiedz
@szoch6 masz olbrzymią przewagę jak grasz na skład słabszy, jak składy są podobne to aż tak tego nie widać. Inna sprawa jest taka że 18 promowała grę super def + kontra, atak pozycyjny był mocno znerfiony
  • Odpowiedz