Wpis z mikrobloga

Mireczki chcecie porcję soczytego raczyska? Ja doczytałam tylko do "bo 30-latka zna siebie..." dalej nie pozwolił mi osiągnięty poziom żenady. Proszę:

Dlatego gdy spotykasz singielkę na weselu, urodzinach, dożynkach, festiwalu buraka pastewnego, nie rób wytrzeszczu i nie zadawaj głupich pytań, takich jak: “Jak to nie masz męża/faceta? Do ciebie powinny się kolejki ustawiać!” Nie zadawaj, bo co ona ma odpowiedzieć na to pytanie? “A #!$%@?, a się nie ustawiają. Bo jak widać jestem trędowata, a pod ubraniem mam łuskę.” Albo: “Ustawiają się, idę z nimi do łóżka, a później żegnam się celnym kopem w dupę.”

Bo 30-latka zna siebie, zna swoje ciało, wie, co należy zrobić, aby było jej dobrze, i również wie, że mężczyzna nie jest potrzebny kobiecie do orgazmu. A czasami wręcz w nim przeszkadza.

I jeśli uważasz, że jesteś bardzo mądra i masz rodzinę i wiesz wszystko o świecie i doskonale zrozumiałaś jego zasady i widzisz taką kobietę, to możesz sobie darować zdanie: “Wy dziewczyny tak teraz przebieracie, czekając na gwiazdkę z nieba.” Bo ta 30-latka zna już większość repertuaru mężczyzn.

Mówi się, że kobieta bezwarunkowo kocha tylko raz. Później nie jest już taka głupia. I, jak widać, ten męski repertuar się jej nie spodobał. A twoje pytanie zwyczajnie #!$%@?.

#rakcontent
  • 11
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: jup. Dokładnie. Na portalu ze śmiesznymi #!$%@?, w tagu #rakcontent wrzucasz wpis największego nemezis spierdoksów: samotnej trzydziestki. Pewnie się bolcowała na lewo i prawo z murzynami, a teraz kolekcjonuje koty i szuka betabankomatu.
Dajcie mnie plusy.
No, ale dziś nie ma dla ciebie plusów, sorki.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Według Twojego toku rozumowania każdy wpis jest wrzucany dla plusów? Według Ciebie każda osoba płci żeńskiej na tym portalu lub ogólnie w świecie każdą swoją wypowiedź, czynność wykonuje tylko dla atencji?
Zazwyczaj jest tak, że ludzie przekładają swoje kompleksy na innych. Pomyśl zatem gdzie leży problem
  • Odpowiedz
@pani_koralgol: elo, dziewojo, to jest taki portal i jeśli twierdzisz, że jest inaczej, to nie wiem, co tu robisz.
Chcesz mnie zażyć hakiem o tym, że stereotypowo piszę o kobietch (gdzie?), w komentarzu do własnego, stereotypowego wpisu?
Plażo pliss.
  • Odpowiedz