Wpis z mikrobloga

Jakie mam szanse na zgodę na zakup ratalny urządzenia o wartości 1500zł z umową o pracę tymczasową na 12 miesięcy? Miesięczna pensja wynosi więcej niż wartość produktu ale nie chce jednorazowo tyle wydawać a do tego chce mieć historię kredytową

#pytanie #kredyt
  • 23
@yipawka: Pracuje w punkcie ratalnym. Jasne że masz szanse :) Moga wyrazić zgodę na tak długi okres kredytowy jak masz umowę. Chyba że to Twoja już kolejna umowa w danej firmie to nawet na większą ilość rat możesz dostać
@Bondar: A po co Ci jakies ubezpieczenie na wypadek smierci ? Rozumiem jakby to byl jakiś kredyt na pol zycia/ileśset tysięcy, ale w przypadku paru stów/tysiaca czy dwoch ? Nie sa to kwoty ktore nawet w momencie jak Cie odetnie lub nie bedziesz mial kasy nie moze zalozyc za Ciebie rodzina.
Rok temu kupowalem tv, przy jego koszcie 2k, koszt ubezpieczenia wynosil okolo 40% - 800 albo 900 zlotych.
@Kiv4s: Faktycznie spory koszt ubezpieczenia. Ja w czerwcu kupiłem mikser audio za 2,5k w 5 ratach i z 1k wpłaty własnej, chciałem sobie rozłożyć zakup aby budżetu mocno nie obciążyć, a dodatkowo zbudować historię kredytową. Koszt ubezpieczenia za to to około 50zł jak pamiętam, raty niby 0%, plusem jest to że mnie informują smsowo, że wpłata wpłynęła niżbym miał dzwonić i się do nich dobijać.