Wpis z mikrobloga

@Sheena1: Też nie wierzyłem w Kurka na początku. Ale to jak się nakręcił i to co zrobił dla nas w najważniejszych meczach to jest kosmos. Szczerze mówiąc nie wierzyłem, że dojdziemy do Final Six, potem liczyłem na dobrą walkę o brąz. Złoto mi się nawet nie śniło, Heinen to geniusz i nie oddawajmy go nigdzie.
  • Odpowiedz
@Sheena1: złoty trener, wymieszal kadrę idealnie, zaufał zawodnikom i dzisiaj w pierwszym albo drugim secie, nie pamiętam, powiedział cos Drzyzdze przed serwisem i skończyliśmy seta. Gość przekozak, a jeszcze 2 miesiące temu nie wiadomo co będzie. Nie można go oddać nigdzie. Może olimpiada?
  • Odpowiedz
@WilecSrylec: Problem jest taki, że bardzo cięzko teraz sprostać oczekiwaniom. Trenerzy lubią wybierać słabsze zespoły, albo takie z problemami, bo można systematycznie osiągać z nimi co raz lepsze wyniki. Gdybyśmy po dobrym meczu z Serbami przegrali walkę o brąz myśle, że nikt by nie miał zespołowi za złe, bo jest to nowa drużyna. Teraz sytuacja jest taka, że mamy złoto i teraz każdy inny krążek to będzie narzekanie "bo kiedyś
  • Odpowiedz