Wpis z mikrobloga

Ale niektórzy tutaj #!$%@?ą od rzeczy..po pierwsze niektórzy oczekiwali tutaj konferencji na poziomie ufc czy nawet ksw no bez jaj,po drugie jak dla mnie i tak lepiej wypadła 2 konferencja niz poprzednia były lekkie dymy pewnie ustawiane ale coś sie działo bo to nie jest profesjonalna gala mma ani nie walczą tam zawodowcy więc nie oczekujcie #!$%@? wie czego a po trzecie to mogło by być mniej dziecinady kruszwil rak taki że musiałem wyciszyć i włączyłem jak poszedł ten debil,poza nim powinno być mniej tekstów rodem z gimbazjum typu "chyba ty" i na koniec jakbym miał wybierać między zakupem ppv na ksw czy fame mma to bym kupił na fame mma ale i tak nie kupie bo jestem cebulakiem i wole za te kaske #!$%@?ć pysznego kebaba ale od Polaka nie turasa( ͡° ͜ʖ ͡°) . Pozdrawiam
#danielmagical #patostreamy #famemma
Boro1996 - Ale niektórzy tutaj #!$%@?ą od rzeczy..po pierwsze niektórzy oczekiwali tu...

źródło: comment_qNC5Lu50Hdz1grNp5yLMe9ITdKeW7PW4.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Boro1996: Tak. Tylko niski poziom wynikał z żałosnych ustawionych scenariuszy. Nikt nie oczekuje nie wiadomo czego, a tylko naturalności i więcej prawdziwej rywalizacji, a mniej myślenia typu: "byle wyjść, zarobić i przeżyć walkę tak, by iść na afterparty".
  • Odpowiedz
@Boro1996: Przecież gdyby taki Rafonix się odpalił, i zaczął mówić o łokieto, chudym byku, a Magical o swoich "problemach", to by było naturalnie i 100 razy lepiej, a oni grają wg scenariusz Bombela chyba.
  • Odpowiedz
@W8inG4DeatH: bo widzisz Rafonix to kozak w necie, #!$%@? w świecie. Co zresztą udowodnił już kilka razy, słynne wyjście do kuracyjki w 3 czy 4, lub epizod w subwayu co to siedział jak #!$%@? i bał się odezwać. To już lepiej Tucznik wypada, bo u niego to pod wpływem stresu takiej konferencji się fas uaktywnia i #!$%@? głupoty o dżedajach i padawanach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz