Wpis z mikrobloga

Hej! Dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Portugalskie produkty, które warto kupić - zielone wino, porto, pastei de nata i inne .

Znalezisko w formie vloga, ale w powiązanych jest też link do świeżego artykułu Co kupić w Portualii?. Niektóre z wymienionych produktów czasem znajdziecie w Polsce. Polecam na półkach w swoim sklepie poszukać Wina Verde, które jest dość nietypowe, a ja przed wizytą w Portugalii nie miałem okazji go próbować. Przy okazji powinno być też dość tanie (w porównaniu do win włoskich czy francuskich).

Vlog jest z tygodniowym opóźnieniem, mogę zdradzić wam że wszystkim którym podobało się ostatnie znalezisko o Quincie z pewnością przypadnie do gustu kolejny materiał. Znalazłem podobne miejsce, tylko tyle że wejście do niego było bezpłatne, a samo miejsce wygląda jak opuszczone (takie było przez 50 lat) przez co można poczuć się jak Indiana Jones.
_________________________________________________________________

Po wiadomościach od części z Was zdecydowałem się, że zmienię częstotliwość wołania. Wcześniej chciałem ograniczać się do wołania raz w tygodniu, ale niektórzy pisali mi że przez to umknęły im fajne materiały. Teraz będę wołał kiedy uznam, że materiał jest tego warty, aby zachować kolejność chronologiczną. Dziękuje, że jesteście ze mną, doceniacie, wykopujecie i komentujecie publikowane przeze mnie materiały, które zawsze staram się aby były jak najlepsze i jak najciekawsze.
_________________________________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę zaplusuj odpowiedni komentarz.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

PS Przypominam, o możliwości śledzenia mojego tagu #roadtripbus gdzie publikuje różne rzeczy z obecnej podróży :)
Pobierz
źródło: comment_BHnJ2YP3CrSQ22bveugoSc9mC8gsrOQA.jpg
  • 21
@MG78: z moich ulubionych to oliwa z kogucikiem dostępna w biedronce, czasami z południa przywożę też pomidory, no i polski przysmak - cebulę xD Portugalska cebula jest po prostu mniej ostra, dużo słodsza, a przez to naprawdę przepyszna.