Wpis z mikrobloga

@DigitalGirl: jak chcesz normalnych to szukaj w necie, tu latwiej znalezc takie osoby. Szare myszki niebieskie i rozowe nie chodza po klubach tylko siedza w domu i graja w gre, czytaja ksiazke, pisza na forach i ogladaja smieszne filmiki. Oczywiscie trafi sie i w klubie jakas szara myszka, ktoremu znajomi polecili "szukasz milosci? Idz do klubu" xD

W necie jest o tyle ciekawiej ze najpierw sie poznaje charakter czlowieka, a nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Hedage: Ładne to co napisałeś, aż myślałam że jakaś pasta xD.
Szczególnie ta środkowa część mi się podoba o skupieniu się na charakterze, a nie na wyglądzie.
Tylko że to nie do końca możliwe w necie. Po pierwsze tu jest dużo iluzji, nie mówię nawet o udawaniu innej osoby, tylko o rzeczach, które można łatwo ukryć, a są nie do zniesienia irl. Np. bycie skrajnym bałaganiarzem. No i w necie wielu
@DigitalGirl: oj w rl tez sie da bardzo duzo ukryc, wiem z autopsji. Mieszkalem w akademiku z takim metalowcem, skora, troche zuzyte juz auto (ale jednak auto), gitarka, imprezki, panienki. Poznal jedna fajna, spokojna dziewczyne. Ale co z tego jak przy niej sie zachowywal jak zupelnie inny czlowiek? Ja to wiedzialem bo z nim mieszkalem i wiedzialem jaki jest naprawde, ale ona skad mogla to wiedziec? I tak mi jej cholernie