Wpis z mikrobloga

Czy możecie się wstrzymać z pytaniami o klatki i różnice w grafice? XD Bo to już się robi nudne.

Z tydzień albo kilka dni przed premierą będzie pewnie materiał od #digitalfoundry gdzie przez 40 minut będą analizować wszystkie pierdoły...

A i minimalnie gorsza sierść żubra czy spadki do 29FPS nie są powodem do nie kupienia gry XD.
#ps4 #reddeadredemption
  • 15
  • Odpowiedz
@janushek Ogólnie dziwi mnie to gadanie jak to RDR ma niby źle działać na slimie, czy facie. Z tego co pamiętam PS4 Pro, wcale nie schodziło jakoś super i na kilka slimow było jedno pro. Więc nie wyobrażam sobie, że R* by wywalił na optymalne działanie gry na standardowych konsolach, to byłby ruch kompletnie nielogiczny.

Ale wszystko się okaże niedługo i nie ma sensu gdybać, masz rację, też drażnią mnie te
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kakaladze: łebki się martwią o PS4 standard, a zapominają o pierwszym Xboxie One, który lekko nie domagał od samego początku i jak na PS4 było natywne 1080p to na Xboxie często gęsto 720/900p skalowane do góry ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Śmiem twierdzić, że PS4 standard sobie lepiej poradzi z Red Deadem.
  • Odpowiedz
@Kakaladze: a pamiętasz jak działała na poprzedniej generacji ostatnia gra od Rockstara? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja właśnie przymierzam się do kupna ps4 i też się zastanawiam, czy zwykła slimka uciągnie grę z taką grafiką czy jednak lepiej wziąć pro, żeby mieć te oszałamiające stałe 30 fps XD Trochę szkoda mi kasy, skoro i tak wszelkie gry multiplatformowe kupuję na pc, bo wyglądają i działają lepiej
  • Odpowiedz