Wpis z mikrobloga

@johnnyMetalowy najlepsze jest to, że dla niego to normalne reklamować jakieś gówna bo jest sławny xd ludzie ogólnie nienawidzą sponsoringu przez to, że człowiek traci na wiarygnosci, bo mówi i robi to za co mu zapłacą. Chociaż i tak nie wiadomo czy cały YouTube nie jest jedną wielką reklamą, jednak nadal myślę że można znaleźć ludzi, którzy nie reklamują produktów jak w serialach pokazują procuct placement i wplatają w dialogi.
@brednyk ma. Fanów za czasów jak coś tam jeszcze robił, ja nie wiem co, bo go nawet wtedy nie znałem. Jak raz zobaczyłem jego YouTube to były filmiki sponsorowane, albo filmiki jaki to on jest wspaniały, a dziękuje za co swoim fanom. Xd Teraz wygląda jak wielka reklama i na tym zarabia, co w tym chwalebnego? I może żyć lepiej ode mnie, ale co z tego, jak musi jechać na Podlasie by
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@brednyk: no i? Takim Zuckenbergiem też gardzę, a hajsu po wielokroć więcej.
Piątnica, nie idźcie tą drogą... Nie po to #!$%@? codziennie dwa serki wiejskie od was, żebyście wynajmowali Gonciarza, come on :-/
@johnnyMetalowy: I juz wiadomo, o co mu chodziło z tym płaczem. Ściągnął widzów do obserwowania profilu #!$%@? płaczem, teraz cieszy ryj przy serku, wiec został opłacony za reklamę. Brawo, Krzysiu, taniej się #!$%@?ć nie mogłeś.
@FrasierCrane: e tam, narzekasz. Pewnie jest tani a na pewno wziął dużo mniej niż taki Wojewódzki czy Wellman. Ja niczym tak nie rzygam jak gwiazdkami z reklam Playa. l dlatego wolę takich mniejszych twórców. I nie jestem już w Play od 2 lat mimo że byłem z nimi od początku oferty na Fresh czyli 2009 roku.
@widzialem_juz_wszystko pomijając "odwage" marki, no to generalnie pięknie nieoznaczona reklama - informacja o tym, ze jest to filmik reklamowy wjeżdża dopiero w trakcie filmu i w podpisie, w którejś tam linijce (oczywiście kazdy przed obejrzeniem filmu najpierw czyta opis). Niby wszyscy tak robia, ale nie lubię takich zagrywek.