Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #bitcoin
Ostrzegam, żebyście wszyscy byli czujni. Osobiście w ciągu tygodnia zawijam się na coś bez Tetherka i na liście SEC i NYAG. Coś się wydarzy i 1broker to jest według mnie początek polowania.
https://virtualmarkets.ag.ny.gov
https://cryptoslate.com/binance-kraken-gate-io-referred-to-dfs-by-ny-attorney-general-for-potential-regulation-violation/

Na pytania NYAG:
Binance - 0 odpowiedzi
Kraken - kazał #!$%@?ć
Huobi - 0 odpowiedzi
  • 16
  • Odpowiedz
@ToMojexD > the NY AG office sent voluntary response questionnaires to 13 cryptocurrency trading platforms.

Jaki wpływ ma NY General Attorney na działalność giełd, których infrastruktura jest poza Stanami Zjednoczonymi, a w szczególności Nowym Jorkiem? Żaden.
  • Odpowiedz
@ToMojexD ok, ale co może zrobić AG NY?
To tak jak by Ziobro wzywał firmę z Kuby do złożenia wyjaśnień, bo wykonuje przegląd konkretnej sprawy.
Czy ta firma musi odpowiedzieć? Nie.
Czy coś jej za to grozi? Nie.

Czy ten 'research' ma sens? Moim zdaniem nie.
  • Odpowiedz
@BeCometA: Nie od dziś wiadomo, że dużym wolno więcej. Osobiście mam nadzieje, że z tego nic nie będzie tak jak mówisz. Nie chcę siać paniki, myślałem, że jednak warto mieć to na uwadze. Osobiście rozważam każdą opcję.
  • Odpowiedz
@BeCometA: Why was the domain 1broker.com closed by the SEC?

According to the SEC, offering our Bitcoin based contracts violated US securities laws. Although our terms of service explicitly state that customers have to verify that using our service is legal in their country of residence, the domain was closed because a Special Agent with the Federal Bureau of Investigation was able to create trades on 1Broker.
The services offered by
  • Odpowiedz
@HaSSaN: firmy nie ale domenę jak najbardziej

DOMAIN INFORMATION
Domain:binance.com
Registrar:Name.com, Inc.

REGISTRANT CONTACT
Name:Whois Agent
Organization:Domain Protection Services, Inc.
Street:PO Box 1769
City:Denver
State:CO
Postal Code:80201
Country:US
Phone:+1.7208009072
Fax:+1.7209758725
  • Odpowiedz
Jaki wpływ ma NY General Attorney na działalność giełd, których infrastruktura jest poza Stanami Zjednoczonymi, a w szczególności Nowym Jorkiem? Żaden.


@BeCometA: Taki sam pewnie jak ma wpływ na działanie Szwajcarskich banków. Tak jak ktoś napisał duży może więcej, wpływy mogą wywierać w różny sposób, a największą broń to ma jak rzuci podejrzenie prania pieniędzy czy co gorsza wspierania terroryzmu od razu inne kwity
  • Odpowiedz
to wygląda na robienie gruntu pod dump under 6k


@miglanc102: to wygląda na robienie gruntu pod pompe. Jak myślisz w co wejdą ludzie sprzedając w popłochu tethery ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz