Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurna Mirki i Mirabelki. Odnowiłem znajomość ze starą koleżanką po kilkumiesięcznej przerwie, bo po prostu zawsze mi się podobała i miała w sobie to coś. Z resztą ona też (chyba?) wysyłała mi w tamtym czasie sygnały ale nic z tego nie wyszło z racji tego, że byłem cipeuszem.
Po miłej rozmowie umówiliśmy się na piwko, rozmowa się kleiła, wszystko spoko pełen luz. Pod koniec zaczęliśmy się przytulać i całować, czego się nie spodziewałem, bo nie taki był cel tego spotkania.

Od tamtej pory totalnie ocipiałem. Non stop o niej myślę a staram się nie tracić głowy, bo wiem że to pierwsze spotkanie i mogło nic nie znaczyć, mimo że było jak ze snów.
Stąd pytanie. Jak wrzucić na luz? Co zrobić, żeby mi tak nie #!$%@?ło? Jest dla mnie idealna ale oboje mamy trudne studia (+ inne miasta) i może być kiepsko z czasem. Dodatkowo strasznie irytuje mnie fakt, że rzadko korenspodujemy a jak już to z mojej inicjatywy bo totalnie wymiękam i nie umiem przestać myśleć co robi. Ale jak już się widzimy to jak mówię, nie ma sekundy przerwy w rozmowie.

Czym to jest spowodowane? Strasznie mnie to zastanawia.

Proszę o nieśmieszkowe tipy w szczególności różowych bo ich opinia może rozwiązać sprawę. Dzięki.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pisze do ciebie bo czeka na twoj krok. Nie chce sie narzucac i pokazac ze jej bardzo zależy bo nie jest pewna czy tobie zalezy tak jak jej (zwłaszcza ze tak jak mowisz byles cipeuszem) pisz do niej i cisnij. Wszystkim powtarzam ze jak masz zostać olany albo masz trafić do frenzony to to sie i tak stanie predzej czy później. Ja bym wolała dowiedziec sie szybciej zeby nie
@AnonimoweMirkoWyznania: miej #!$%@? z umiarem, okazuj zainteresowanie i ciśnij bajerkę, ale nie pokazuj, że jesteś aż tak posrany na punkcie laski. Jaka by dziewucha nie była to w większości wypadków lubią mieć jednak smycz, więc jak nie będą tak do końca pewna, że jesteś zakochana to będzie też dalej to pchać.