Wpis z mikrobloga

  • 290
Jestem świeżo po seansie,wiec obiecane pierwsze wrażenie. Nie ma spoilerów

Film dobry,nie wszyscy księża byli pokazani jako jednoznacznie źli. Jest kilka mocniejszych scen. Ilość ludzi na sali dała mi nadzieję,że w tym kraju jeszcze będzie normalnie.

Aha, i dziękuje PiSowi i katolom za promocję filmu. Gdyby nie wy, pewnie bym na niego nie poszła

#kler #film #bekazkatoli
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 55
@Pokaszmiswojetowary film dzisiaj miał premierę,a szczekali od tygodnia xD. Taki jest obraz katoli. Nie oburza ich zachłanność,pedofila, hipokryzja, wyciąganie kasy, manipulacja, ale oburza ich robienie o tym filmu ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Soojin21: jak dla mnie i większości ludzi w kinie ten film to chujnia. Ludzie chcieli się pośmiać, chcieli chamskie żarty, a wyszedł dramat i ciężki film. Dali do trailera najśmieszniejsze scenki i puścili w eter. Tak się k---a nie robi!
  • Odpowiedz
@Soojin21: a ja nie polecam. Film bardzo średni. Nudny, bez polotu. Ratuje końcówka, ale za całokształt.. Jak zobaczyłem recenzję Kinomaniaka to powiem szczerze nie mogłem się doczekać seansu. Po seansie zastanawiam się - za co film dostał 8,5/9 na 10. Ale widać i Kinomaniak obiektywny do końca nie jest. Żeby nie było - aktorsko film się broni (Braciak zagrał fenomenalnie wg mnie), ale fabularnie jest kiepsko. I nie p-----l, że
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: film dzisiaj miał premierę,a szczekali od tygodnia xD. Taki jest obraz katoli. Nie oburza ich zachłanność,pedofila, hipokryzja, wyciąganie kasy, manipulacja, ale oburza ich robienie o tym filmu ))¯(ツ)/¯ ten komentarz pokazuje, że autorka siedzi po drugiej stronie. I jak filmy Smarzowskiego lubię, tak Kler jest bardzo średni.
  • Odpowiedz
@Soojin21 Byłem dziś na filmie, jeżeli to coś nazywasz dobrym filmem to współczuję, to g---o to zlepek wyrwanych z kontekstu historii, kompletnt chaos i ujęcia na siłę. Jedynie historia Jakubika była ok. W jednym się z Tobą zgodzę, w tym, że mochery narobiły afer i dymów zanim film się ukazał, a tak naprawdę to film nie był katem dla katolików, a wręcz przeciwnie. Ogólnie 3/10.
  • Odpowiedz