Wpis z mikrobloga

Musze sie wygadać poprostu musze. Dowiedziałam sie ostatnio że moj facet pisze z jedną laską. Wiadomosci są jednoznaczne typu że już ją w myślach przeleciał, że by ją wylizał jak nikt inny że dziala na niego sexualnie jak żadna inna.... Serce mi pękło kiedy to odkryłam. On sie zarzeka że to nic nie znaczy, że razem z siostrą wymyslili że ją w ten sposób dowartosciują bo coś sie jej w życiu nie układa!? Twierdzi ze nigdy między nimi do niczego nie doszło. Napisalam do tej laski ona też twierdzi że nic miedzy nimi nie było... Nawet jesli mowi prawde to nie pojmuje jak można chciec kogoś dowartosciowac kosztem wartosci drugiej osoby podobno kochanej podobno na całe życie.... Czuje sie zdradzona skrzywdzona i poniżona alemimo wszystko chcialabym mu dac szansebo kocham go jak nikogo wcześniej i każdy zasługuje na szanse ale nie wiem jak i nie wiem czy bede potrafila mu zaufac jeszcze kiedys... Wiem że tylko idiotka by wybaczyla ale szkoda mi tych dwóch lat. Przepraszam ze tak bez ładu to opisuje ale wciąż jestem wstrzasnieta
  • 5