Wpis z mikrobloga

  • 8
Co trzeba miec we lbie zeby na mecz reprezentacji isc w koszulce z napisem "KON STY TU CJA" #siatkowka

@jestemtunew Co jest złego w słowie Konstytucja? Śmiejesz się z ludzi co mają na koszule napis Polska? Tradycje konstytucyjne mamy najstarsze w europie nie ma się czego wstydzić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv widzisz.... jestes nastepny. Zamiast dobrze sie bawic, kibicowac, to urzadzaja jakies manifesty polityczne. Poza tym - moich preferencji politycznych nie znasz...
  • Odpowiedz
  • 6
@jestemtunew Przecież nic o Twoich preferencjach nie pisałem o_O. Zapytałem tyko co jest złego w słowie Konstytucja. Bo ja uważam to za symbol kraju tak jak napis Polska.
  • Odpowiedz
@jestemtunew: jakim antypolakiem trzeba być, żeby próbować obrzydzać słowo "konstytucja" i współtworzyć antypolska, rządową propagandę, próbującą ośmieszyć to słowo?

Nie o taką wolna Polskę walczył mój dziadek, żeby dziś jakieś łachudry próbowały szargać to, o co walczyły poprzednie pokolenia.

Szkoda strzępić ryja. Antypolakami jesteście, cytując klasyka.
  • Odpowiedz
  • 0
@BeSmarter no widzisz. Strzepisz ryja niepotrzebnie. Nie znasz moich pogladow politycznych i cos tam majaczysz. Wszelkie wydarzenia sportowe to nie miejsce na manifestacje politycze bez wzgledu na wszystko. Po to ogladam mecz siatkowki zeby odpoczac od tego gowna a nie ogladac to jeszcze na meczu
  • Odpowiedz
@jestemtunew meczyk sreczyk, Ty lepiej powiedz dlaczego razi Cię słowo konstytucja, antypolaku?

To zmień obywatelstwo na jakieś bantustańskie, jak Ci polska konstytucja niemiła.

Mój dziadek jakby żył to "tymi samymi ustami co całował polską ziemię, naplułby Ci w ryj i #!$%@?ł plaskuna", za to co robisz dla antypolskiej propagandy.

Kiedyś wspominając że tacy byli, będzie się pluło za siebie z obrzydzeniem, jak z komuchami teraz.
  • Odpowiedz