Wpis z mikrobloga

Mirki,

coś mnie gryzie w dupę. A konkretnie w dłoń ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak śpię, wystawiam ją poza obręb łóżka, opartą o oparcie, tak, że wisi trochę w górze.

Średnio raz na 2-3 tygodnie coś mnie w nią gryzie. W różnych miejscach - nadgarstek, na palcach, po zewnętrznej części dłoni. Ugryzienie jest zawsze jedno. Pozostaje po nim ślad, szeroki na 2-3 centymetry, trochę okrągłe, czerwone, puchnie - dosyć duże i widoczne.

Jest ktoś w stanie mi powiedzieć, to co może być? Zdjęcie zamieszczam poglądowe, nie jest moje, ale mniej więcej tak to wygląda, tyle że jeszcze puchnie i robi się z tego taki trochę spuchnięty bąbel.

#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #owady #medycyna #leczenie #zdrowie
Ariveri - Mirki,

coś mnie gryzie w dupę. A konkretnie w dłoń ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak śpię,...

źródło: comment_MTw3kN342dt8Ior8kbRimmep6Yo4Oqmv.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@antybiszkopt: Nie, nic, tylko siebie. Jeśli to coś pomoże - mieszkam w mieście, w bloku, ostatni raz w lesie byłem w dzieciństwie. Tyle co osiedle w miarę zielone, ale po żadnych łąkach nie chodzę.
  • Odpowiedz
coś mnie gryzie w dupę. A konkretnie w dłoń


@Ariveri: Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.
  • Odpowiedz