Wpis z mikrobloga

#zwiazki
mirki,w marcu jakos rozstalem sie z dziewczyną,ona zaczeła sobie układac zycie,a ja dalej tutaj.
Starałem się o niej nie myśleć,jakoś przeżyłem te pół roku ale ale od miesiąca praktycznie codziennie mi się śni,codziennie.Nie wiem o co chodzi że dopiero po pół roku czuje taką tęsknote jak nigdy+do tego te sny co noc.Mój mózg już tak mnie nawet oszukuje że ostatnio śniło mi się że ją sklonowali i klon do mnie przyjechał xD
ktoś z was też po takim czasie dopiero zaczął przeżywać rozstanie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 8
ę o niej nie myśleć,jakoś przeżyłem te pół roku ale ale od miesiąca praktycznie codziennie mi się śni,codziennie.Nie wiem o co chodzi że dopiero po pół roku czuje taką tęsknote j


@co_mam_powiedziec: zacznij biegać, siłka, #!$%@?ć falubaz.
biegałem,siłke też uskuteczniałem i #!$%@?łem oczywiscie falubaz ale to nie zmienia faktu że od miesiąca czuje się jakby mi #!$%@?ło totalnie na jej punkcie.
Autentycznie co noc mi sie sni,co noc no #!$%@? litosci ile można
do tego próbowałem się spotykać z innymi kobietami od zerwania,ale te inne są po prostu stereotypowymi karynami,nie wiem może tylko na takie trafiałem,a i tak nic do nich nie czułem,co najwyżej obrzydzenie ( ͡° ʖ
@co_mam_powiedziec: zapal sobie przed snem trawkę, po tym snów nie ma, mi pomagało jak też miałam taki okres że codziennie mialam sny o byłym. Każdy potrzebuje innej ilości czasu żeby sobie z tym prowadzić, nie przejmuj się, wszystko jest normalne i z czasem będzie lepiej. A co do innych kobiet to możesz jeszcze nie być gotowy na randki, daj sobie czasu, obiecuję ci że kiedyś znajdziesz kogoś lepszego niż twoja była