Wpis z mikrobloga

@Suplement_Diety
Hollow Knight - jeśli lubisz metroidwanie
Binding of Isaac - jeśli chciałbyś pograć w dobry rouge like lite oparty na randomowym loocie
Enter the Gungeon - jeśli ten rouge like lite ma być oparty na skillu
Dead Cells - jeśli chcesz metroidwanie z bardziej skillową walką
(Kolejność odpowiada moim wyborom - innymi słowy bierz Hollow Knight)
@Suplement_Diety: Wszystkie dobre wymieniłeś. Ciężki wybór

Ja z tych wszystkich chyba sięgnąłbym po Dead Cells bo gniecie jaja ale koledzy pół godziny temu polecili mi Gungeon i jest równie zajebiscie.

Isaac - klasyka roguelike, najdroższy
Dead Cells - platformerowy Rogal, dla mnie 10/10
Gungeon - Bullet Hell, dosłownie
Hollow Knight - Jedyna metroidvania w tym zestawieniu i świetna platformowka
@klik34: @Blind_Albatros: Hollowa się trochę obawiam ze względu na to, że podobno na początku ciężko się polapac a bez dostępu do mapek jest ciężko -latwo się poddaje a nie chce skończyć gry po 15minutach :D no i gungeon jak tak przeglądałem w necie filmiki mocno skillowy jest nawet jak na pc więc na pstryku chyba jeszcze trudniej to ogarnąć.. Dlatego najblizej mi do tego dead cells..
@Suplement_Diety: Dead Cells tez jest skillowy. Pamiętaj ze to są takie gry, że im dłużej grasz tym lepiej ci idzie. W Gungeon grałem trochę na PC i pomimo tego ze nie przywykłem jeszcze do switchowych galek (tydzień z konsola) to gram milion razy lepiej niż na początku na PC ( ͡º ͜ʖ͡º) Kwestia ogarnięcia mechaniki
@Suplement_Diety DC jest najbardziej powtarzalny i IMO znudzi sie najszybciej. Gungeon od ruskich mozna dostac za 25zl o ile mnie pamiec nie myli, a z 4 wymienionych przez ciebie pozycji dal mi chyba najwiecej frajdy. Spedzilem przy tym tytule 200h a nadal nie odblokowalem wszystkiego. Dla mnie w kolejnosci HK->EtG->Isaac->DC