Wpis z mikrobloga

Elo Mireczki,

Byliście kiedyś w Stanach Zjednoczonych? No właśnie. A ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakiś czas temu pojawiliśmy się na głównej ze znaleziskiem o dziwactwach w USA. Tak sobie pomyślałem, że mimo, iż nie jesteśmy firmą, a parą "wannabe blogerów", możnaby zrobić skromne #rozdajo z okacji celebracji drugiego odcinka naszego vloga ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Przyszło mi do głowy, że skoro jesteśmy w USA, to wyślemy wam kartki z USA. Na razie tyle, ale zobaczymy - jak wbijemy target i będą dobre kejpiaje to może pójdzie approve na większy budżet ( ͡ ͜ʖ ͡).

Chcesz kartkę? W takim razie musisz obejrzeć nasz filmik na you... Nie no, żartuje, i tak tego nie sprawdzę - jeśli chcesz dostać kartkę z Kaliforni, to po prostu zaplusuj ten wpis. Wyślemy kartki do 5 osób + dodatkową kartkę za każde 200 plusów.

Losowanie jutro o godzinie 11.15 PDT, czyli czasu amerykańskiego, podkreślam, amerykańskiego. Użyjemy tego słynnego mirkorandom, mam nadzieję, że zadziała.

Spamtagi: #vlog #travel #podroze #usa #ameryka #youtube #california #blogi #dziendobry #ciekawostki
livethedream_pl - Elo Mireczki,

Byliście kiedyś w Stanach Zjednoczonych? No właśni...
  • 9