Wpis z mikrobloga

z roku na rok młodzież już nawet nie licealna, ale obecnie z ostatnich lat szkoły podstawowej (niegdyś gimnazjum) zbliża się do mnie średnim wzrostem, zdarza się nieraz, że mnie dzieciarnia przerasta

pytanie zasadnicze - co oni jedzą? mam 184cm i większość życia uważałem się za nawet bardzo wysokiego, teraz mam mieszanie uczucia

#zalesie #przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strus_j: jak wychodziłem z pracy ze znajomymi w wieku 30-40 lat, to często mijaliśmy 13-letnich gimbusów z pobliskiej szkoły.

90% z nich jest od nas wyższa O GŁOWĘ. Nie "równego wzrostu", nie "minimalnie wyższa".

Ja nie jestem w stanie z tego zrozumieć, jakim cudem pokolenie 20 lat młodsze ma średnią wzrostu 15 cm więcej.

A druga sprawa - mam siostrzenicę w 5. klasie podstawówki. Połowa dziewczynek w jej klasie ma
  • Odpowiedz
@strus_j zaraz ktoś poleci z teorią, że niscy mężczyźni się nie rozmnażają, są nieatrakcyjni, nie przekazują swoich genów dalej i dlatego. A tak serio to ja tego nie zauważyłam. Odkąd mam 13-14 lat to już nie rosnę i jak dla mnie są takiego samego wzrostu...
  • Odpowiedz