Wpis z mikrobloga

No hej.

Mam do rozdania grę tego typu Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, która jest o takim znanym detektywie. Nie mam pojęcia co tam się robi i czy jest fajna, recenzje na sztimie są ok, nic ponad to, google natomiast mówi, że fajne fajne.

Nwm, przekonajcie się sami, a nuż ktoś spędzi mile kilka jesiennych wieczorów pod kocem i z ciepłą herbatą przy boku ku drodze do zatracenia, którą wszyscy podążamy, wyszukując rozwiązania zagadek w necie bo jest intelektualnym dzbanem i sam sobie nie poradzi x-D

Zielonki odpadają, jacyś falołersi patostreamów odpadają, ludzie wykazujący się brakiem RiGCzu również (czyt. troll konta, ludzie co na lewo i prawo [xD] rzucają "lewactwem" i "prawactwem"). Najmilej widziane osoby, które rzeczywiście w grę chcą pograć, a nie opchnąć na jakichś serwisach (znajdę was dzbany i odetnę wam ręce).

Losowanie przez słynną stronę z losowaniami, zwycięzca zostanie wyłoniakowany spośród plusujących, czas do jutra 16 czasu polskiego, biało-czerwonego, od zawsze niezwyciężonego. URRRA HUSARIA.

#rozdajo #rozdajosteam #gry #sherlock
N.....s - No hej.

Mam do rozdania grę tego typu Sherlock Holmes: The Devil's Daugh...

źródło: comment_26UySG47zx01MXxSmryV8tS6jv58UzwA.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 1
@Nakimesis jak ktoś lubi Sherlocka to na pewno mu się gra spodoba. Ograłam prawie wszystkie, jedna część musi poczekać na wolną chwilę :)
  • Odpowiedz
@jack1142: Nie znałem. Najpierw dla testu sprawdziłem, później przeprowadziłem już normalne losowanko.
Brakuje mi niestety opcji nadania zakresu godzinowego, bo losowanie bierze pod uwagę wszystkich losujących.

Wygrał @kuboron, gratuluję, wierzę że byłeś przed 16, bo jesteś gdzieś w środku listy plusujących ;]
  • Odpowiedz