Wpis z mikrobloga

#iptv
Mam zamiar zacząć oglądać tv iptv na telewizorze z androidem... Zależy mi aby było epg.. Mam 2 pytania... Co będzie lepsze.... Kodi czy jakaś inna aplikacja do iptv i co wybrać m3u,.. e2 czy .Mag bo nie wiem co jest do czego i czym się różni.... I u jakiego dostawcy iptv jest najlepsze epg
  • 15
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szosti: na webos korzystam z Smart iptv i daje radę bez problemu, na androida też jest, i pierwsze 7 dni masz chyba bezpłatnie później trzeba zapłacić 5 ojro za aktywację - jednorazowo. Po co brać maga jak tv sam to ogarnie? Wtedy wystarczy Ci lista m3u a listę wypisz se na franqie.com na początek wybierz se opcje testowa.
  • Odpowiedz
@szosti: wbierasz .m3u kodi do samego iptv to overkill moim zdaniem. Lepszym rozwiązaniem perfectplayer albo siptv oba dostępne w sklepie play. Sam na moim tv sony mam wlasnie siptv aplikacje i dziala swietnie

Epg sa darmowe, pelno do wyboru.
  • Odpowiedz
  • 1
@szosti siptv.eu. jako aplikacja na tv.jest zajebista. Lista m3u według uznania i zasobności. Przeszukaj tag iptv to się dowiesz.koniec
  • Odpowiedz
Tak zgadza się nie wiedziałem jaka listę mam wybrać bo czytam że dużo osób narzeka na m3u
Czy jak wybiorę listę e2 czy. Mag też będę mógł w tych program odtworzyć czy tylko m3u... Aplikacja będzie na 2 tv.. Jeden z androidem a 2 sporadycznie lg z własnym smart
  • Odpowiedz
Czyli tak na prawdę zostaje mi tylko novatv bo tam mogą być 2 połączenia naraz... I jeszcze jedno pytanie... Na tym sieptv place to 6 EUR i dostaje listę m3u... Czy lepiej kupić na franqie
  • Odpowiedz
Fakt nie doczytałem dokładnie... Wiem że ile osób tyle opinii bo każdy poleci coś innego... Bo czytałem dużoooo postów.... Ale w tym momencie co jest godne polecenia... Franqie czy coś innego... Zależy mi tylko na tv żadne vod czy ppv
  • Odpowiedz
@szosti: ona ma własne EPG i świetnie działa tylko kłopot bo nazwy kanałów muszą idealnie być dopasowane do tej aplikacji bo inaczej EPG do danego kanału się nie ukaże ..przykład IPTV ma nazwę Polsat FHD .. a w ssiptv to Polsat HD
  • Odpowiedz