Wpis z mikrobloga

Jako osoba raczej niewierząca, ale szanująca wyznania ludzi uzasadnię czemu normalny, statystyczny Polak jak ja szanuje wierzących, oraz niewierzących (lub się po prostu nie interesuje się ta sferą życia) a gardzi lewicowymi potomkami komunistów i ma dość manipulacyjnych wpisów typu @lakukaracza_ .

Wszystkie badania pokazują że wśród księży Kościoła Katolickiego jest tyle samo procentowo pedofilów co wśród duchownych innych wyznań, czy wśród innych zawodów zaufania publicznego typu nauczyciele, prawnicy itd.

Skoro czynnikiem korelującym nie jest bycie księdzem, to czemu lewicowcy krytykują tylko i wyłącznie wybraną grupę społeczną pedofilów - księży? Bo mają w tym inny interes, niestety inny niż troska o dzieci. Wykorzystują dramat dzieci do swoich politycznych interesów. A to wzbudza obrzydzenie.

Kolejne pytanie: skoro wśród homoseksualistów pedofilów jest więcej niż wśród heteroseksualnych ludzi (nie chcę się teraz dyskutować czy jest to 5 razy więcej jak pokazują jedne badania, czy może 50 razy więcej jak pokazują inne) to czemu lewica nie walczy z homoseksualistami, a nawet walczy o prawa do adopcji przez homoseksualistów co automatycznie ułatwia działanie pedofilom?

Jeśli dodamy do tego, że lewica dąży do obniżenia legalnego wieku współżycia do 11-12-13 lat, a znaczna część aktów pedofiliskich księży to tak naprawdę molestowanie 14 latków to cała nagonka na pedofilów księży staje się w ogóle absurdalna.


Podsumowując: pedofilia powinna być surowo karana i leczona najlepiej kastracją. Jednak jeśli ktoś skupia się w tej walce tylko na księżach to znaczy, że jest nieuczciwy, ma na celu manipulacje i wykorzystywanie skrzywdzonych dzieci do celów politycznych.

#bekazlewactwa #4konserwy #bekazpodludzi
Pobierz M.....k - Jako osoba raczej niewierząca, ale szanująca wyznania ludzi uzasadnię czemu...
źródło: comment_G1tIgTlAUfPswe2FEKzvX9MQv8dzpFfa.jpg
  • 32
@Mr_kolek: Oficjalny raport Australijskiej Królewskiej Komisji ds. Wykorzystywania Seksualnego Dzieci wskazuje, że molestowań dokonało około 7% wszystkich duchownych LINK. W USA to liczba sięgająca 4,4% wg Raportu Johna Jaya LINK-PDF. Tam gdzie dokładnie zbadano sprawę, wniosek jest jeden, jeżeli założymy, że skłonności pedofilskie dotyczą około 5% populacji to wszystko się zgadza - czyli fakt wśród księży będziemy mieli circa taki sam odsetek osób molestujących jak w przypadku innych grup.
@Mr_kolek:
przypisujesz siebie i swoje poglądy do grona 'normalnych statystycznych' Polaków
gardzisz ludźmi dlatego, że są czyimiś potomkami
skupiasz się na gardzeniu potomkami komunistów (ale tylko tymi lewicowymi)
szerzysz homofobię i kłamstwa na temat homoseksualistów
usprawiedliwiasz pedofilię księży domniemanymi postulatami urojonych 'lewicowców' o obnniżeniu wieku inicjacji.

Podsumowując - 'Nie jestem za PiSem, ale...'
@zaltar: przecież była nawet w Polsce afera pedofilska z dziećmi z dworca centralnego i wynikało z niej że różne grupy zawodowe się wzajemnie kryły (biznesmeni, prawnicy, ksiądz). Więc wydaje mi się, że to nie jest domena Kościoła a po prostu zepsutych ludzi.

gardzisz ludźmi dlatego, że są czyimiś potomkami

skupiasz się na gardzeniu potomkami komunistów (ale tylko tymi lewicowymi)

@GilbertEatingGrape: mentalnymi potomkami, oczywiście że nie dotyczyło bycia biologicznym potomkiem

szerzysz
@Mr_kolek: Wszystkie Twoje argumenty to #urojeniaprawakoidalne.

Po raz tysięczny napisze to samo. Może i wśród księży jest mnie pedofilów niż wśród piekarzy czy nauczycieli, ale tylko oni mają nad sobą międzynarodową niepodlegającą kontroli państwa instytucje ich ochraniającą. Cała afera pedofilska w kościele katolickim nie dotyczy faktu istnienia pedofilii, którzy są pewnie wszędzie, ale właśnie tego że kk jest PONAD PRAWEM państwowym w tej kwestii.
@Mr_kolek: To jest domena zepsutych ludzi i tu nie ma co polemizować. Problemem KrK jest systemowe ukrywanie tych potworności, przy jednoczesnym stawianiu się w roli (bo jak inaczej) drogowskazu moralnego.
Aha, bo nie odniosłem się do tego elementu powiązań homoseksualizmu z pedofilią warto się dokształcić LINK.

The empirical research does not show that gay or bisexual men are any more likely than heterosexual men to molest children. This is not
O ile pamiętam ten osobnik leczył się psychiatrycznie i bierze psychotropy (o czym kiedyś wspomniał). Raczej jest reprezentantem osób z odchyłami (mimo że lewactwo w dużej mierze z takich się składa ) niż twarzą #gimboateizm ... tylko zwracam uwagę ¯_(ツ)_/¯


@FlaszGordon: Taa, 1% homoseksualistów, 1% osób trans, 1% z zaburzeniami psychicznymi, bo lewica stara się ich wspierać. To jest twoja odchylona większość.
@Mr_kolek: W czym pomaga kastracja przy pedofilii?
Wy już tak uogólniacie te posty że tego się czytać nie da, więc łaskawie powtórzę.

PEDOFILE nie są z racji swojego schorzenia godni kary.
KARAĆ NALEŻY MOLESTUJĄCYCH PEDOFILI oraz PEDOFILI - GWAŁCICIELI.

Istnieją na świecie pedofile platoniczni, którzy nigdy nie wyrządzili krzywdy dziecku i tego nie zrobią, bo czują do swojego schorzenia odrazę i starają się to wyleczyć.
Też ich będziesz kastrował?

Co to
@cotenarlen: oczywiście że mam na myśli ludzi którzy zgwalcili. Przypierdzielasz sie a wiesz się dobrze o co mi chodziło.
Jesli ktos jest pedofilem i nigdy nie zrobił krzywdy dziecka ani innemu człowiekowi to mu współczuję po ludzku ze ma taki problem.