Wpis z mikrobloga

Sie pochwale a co ;-)

Odstawilem cukry 5 wrzesnia. Do dzisiaj spadlem 2.5kg jedzac do syta :) Nie przeszedlem na pelne keto glownie z braku czasu na zaplanowanie diety - moze sie na to zdecyduje pozniej. Poki co po prostu nie ZRE cukru, maki, ryzu, ziemniorow, makaronu etc. Bez paranoi - jest w salatce jest pare ziaren kukurydzy to wciagam :) RObie jedno odstepstwo - pije codziennie jedna - dwie kawy fusowy ;) z plaska lyzeczka cukru - calkiem gorzkiej nie przyswajam ;) Z dobrego ekspresu juz bez cukru ale za to duzo mleczka... Jak trzeba gdzie dodac lyzeczke maki to tez dodaje - jednak w niektorych potrawach musi byc. Ale chleba, bulek, ryzu, ziemniakow, slodyczy, piwa ZERO.

Mialem powazny kryzys po kilku dniach - czulem sie jakbym, mial mocna grype (kefo flu?) - jak kurde narkoman na glodzie...
Teraz czuje sie fizycznie chyba lepiej niz przed...

To be continued :)

#lowcarb #keto
  • 12
@JuneJohn: Probowalem, ale jeszcze mniej mi smakuje niz gorzka :) Nie cierpie sztucznego posmaku slodzikow. Kwestie herbaty zalatwilem ziolami - po prostu miksuje rozne ziola typu rumianek, dziurawiec, lipa etc i to pije - jakos latwiej mi wchodza bez cukru niz herbata ;) No. ew zielona, albo yerba.
A tak wogole to prawdziwi mezczyzni pija kawe zbozowa!
@utros: Nie mam tu (praca) warunkow do przechowywania smietanki po prostu :)
Mysle ze te dwie lyzeczki mi nie zaszkodza ;) Co innego gdybym byl na pelnym keto, ale nie jestem poki co. Chyba :)
@chixi: Kurde od wczoraj mam jakis dol. Kompletny brak checi do pracy. Moze to pogoda? Zmienia sie mocno... W dodatku czuje sie glodny a podjadam salatke co chwile... Musze cos dobrego chyba wieczorem wciagnac ;)