Wpis z mikrobloga

To smutne jak niebieskie przegrywy spłycają wszystko tak mocno. Różowe mogą być tak samo przegrywem, owszem brzydka różowa może mieć zdesperowanych beta-orbiterów ale bądźmy ze sobą szczerzy, kto z was chciałby żyć z kimś ze świadomością, że ta osoba nie jest wami zainteresowana i tak naprawdę jest z wami ze strachu przed samotnością? W większości słyszę - wejdź na tinder i bzikaj, przecież wystarczy ze różowa wejdzie na portal randkowy i jest zasypywana wiadomościami

Super bulwo, że dostajemy te wiadomości ale nijak się to ma do przegrywania, wciąż nie będziesz prawdziwie kochana bo to są ludzie z iq wysokości IQ kononowicza w najlepszym wypadku wynosi nieco ponad 80 (ʘʘ)
Którzy najczęściej nawet nie są tobą zainteresowani tylko robią to z desperacji.

Nie wyjdziesz z przegrywu wiążąc się z byle czym i robiąc byle co, trzeba serio nie mieć mózgu by aż tak spłycać relacje damsko męskie, co lepsze bawi mnie jak słyszę, ze przegrywy brałyby byle co ale jednocześnie nie zdają sobie sprawy, że z takim tokiem myślenia stworzą toksyczny związek który wpędzi ich w jeszcze większe #!$%@? niż wczesniej.
I jeszcze najlepsze - różowe mają łatwiej w życiu. Tak, mają. O ile są 7-8/10, tak samo jak ładni niebiescy mają łatwiej o wszystko. Ludzie to wzrokowcy i nie dillujcie z tym nawet. Brzydka różowa może być tak samo #!$%@? jak niski zakolak

#przegryw
  • 75
  • Odpowiedz
@Marasmeus:

>Brzydka różowa może być tak samo #!$%@? jak niski zakolak
>niski zakolak
>spłycać relacje damsko męskie


#!$%@? zaprzeczasz samej sobie. Ale mnie #!$%@?ą takie femki. Zrozum, że jak femka nie może nikogo znaleźć to sprawa jest prosta - jest albo brzydka albo #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Wiesz, ja nie powiedziałem, że jesteś różowym przegrywem, sama sobie to powiedziałaś, ale przeanalizuj swoje postępowanie bo piszesz coś o spłycaniu, a sama wszystko spłycasz.

Gdyby tak nie było to wiedziałabyś, że wygląd nie zawsze się liczy. Widocznie jesteś ładna i boli Cię, że nie potrafisz nikogo znaleźć, a wygląd to po prostu nie wszystko i nie potrafisz tego zrozumieć. Zazdrościsz niektórym brzydkim ludziom, że mogą kogoś kochać z odwzajemnieniem.
  • Odpowiedz
@youreded: Wygląd liczy się zawsze, dla każdego, w mniejszym lub większym stopniu bo związków nie ma bez pociągu seksualnego a jeśli go nie ma jest to zwykła miłość platoniczna jak brata z siostrą.
Poza tym nie czekam na księcia tylko pajacuje i spermie do niebieskich dużo poniżej moich wymagań i jedyne co dostaje ,,fajna jesteś, ale zbyt dobra dla mnie'' albo ,,nie jestes w moim typie'' (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa: Jak mowiłam, jesteś płytszy niż kałuża po 2 minutowym deszczu.
Rozowy przegryw moze mieć tak samo #!$%@? życie, wciaz sa rozowe ktore sie zabijają, ktore koncza na starość same i które koncza w psychiatrykach. Wszystko to kwestia środowiska i tego w jakiej rodzinie się wychowałeś no i oczywiście wyglądu ale to w mniejszym stopniu.
  • Odpowiedz
@Marasmeus no zajebiście, ale dziwnym trafem to samobójstw mężczyzn w polsce to 12x więcej niż samobójstw kobiet. Ciekawe dlaczego? No może dlatego że całe społeczeństwo akceptuje porażki kobiet. Kiedy w życiu ci nie wyjdzie to mężczyzna dla społeczeństwa jest śmieciem a jak kobiecie nie wyjdzie to nikt jej nie ocenia, wszyscy chca jej pomóc. Zresztą o czym my tu mówimy, caly ten wpis to płacz karyny że chad 9/10 nie chce ją
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Jesteś przerywem bo nie możesz znaleźć przystojnego faceta z "IQ +80", i pięknym charakterem? I kto tu jest płytki... Kręciło się pewnie koło ciebie kilku mniej przystojnych gości, ale ich zbyłaś i sobie teraz tłumaczysz: że to napaleńcy chcący tylko za ruchać, i w ogóle jacyś idioci.
  • Odpowiedz
@Pedalski_Wlamywacz_Dwa Różowe mogą być przegrywem, bo przecież nie każda szara myszka znajdzie swojego Chada multimiliardera jak w 50 twarzy greja, który uzna, że jej pieróg jest najlepszy na świecie i nie chce innego. Niektóre muszą zadowolić się mężczyznami na podobnym do nich poziomie atrakcyjności i majętności, a wiesz jaka to tragedia i jaki to jest straszny przegryw?!
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Laska nawet jak jest brzydka, to znajdzie sobie spoko kolesia. Chyba, że już jest totalnym pasztetem, do tego otyłym, a to rzadko się zdarza. A koleś taki przeciętny 5/10 to już może tylko w brzydkich wybierać tak naprawdę.
Ja np. jestem brzydki i strasznie nad tym ubolewam, bo ciężko mi będzie zdobyć dziewczynę z przedziału 5-6/10, a brzydsze mnie nie interesują, bo na 24lvl nie jestem jeszcze aż tak zdesperowany.
  • Odpowiedz
@Marasmeus: A poza tym różowy przegryw nie jest społecznie naznaczony piętnem #!$%@?. Nikt nie będzie się śmiał z różowej dziewicy w wieku powyżej 20 lvl, wręcz przeciwnie, dla wielu facetów to zwiększa atrakcyjność dziewczyny. A teraz przełóż to na +20lvl prawiczka- stulejarz, ciota, pewnie jak zarucha, to na roksie itp.
Różowe też mogą być przegrywami, ale jest to o wiele łagodniejszy przegryw niż u niebieskich i nie są też tak stygmatyzowane,
  • Odpowiedz