Wpis z mikrobloga

Witam

Mam mały dylemat byłem ostatnio na 3 rozmowach.
Pierwsza rozmowa odbyła się ok. Po kilku dniach dostałem ofertę pracy. Zaakceptowałem ją przez telefon.
W między czasie byłem na drugiej rozmowie otrzymałem tel. że chcą mnie zatrudnić ale za większą kwotę.
Czy jest ok aby zadzwonić do pierwszej firmy i spróbować negocjować pułap wynagrodzenia mimo już potwierdziłem ofertę z ustaloną kwotą? Nie ukrywam że lepsza dla mnie puki co jest praca w pierwszej firmie.
No i czekam na odpowiedź jeszcze z trzeciej firmy.

#korposwia #pracbaza #praca #warszawa
  • 6
@lizak21: Dopoki nic nie podpisales, nic nikomu nie jestes winien. Zadzwon do pierwszej firmy, powiedz grzecznie jak sprawa wyglada i jak nie beda chcieli dac wiecej idz do tej drugiej. W zadnym wypadkui nie zgadzaj sie na zadne farmazony typu podwyzka do tej wyzszej pensji po okresie probnym albo po roku, chyba ze bedzie to wpisane w umowe. Naciskaj zeby podpisac umowe jak najszybciej, a nie pierwszego dnia pracy - czesto
@lizak21: zadzown i powiedz jak sprawa wygląda. Ze aplikowlas tez do innej firmy i ze dostales lepsza oferte. Jest w pierwszej ci sie podoba mow jasno czy jest możliwość wyrównania oferty. Póki piszemy z kreska