Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem śniegowców na zimę, ale nigdy tych butów nie miałam i za bardzo nie wiem na jakie się zdecydować, bo słyszałam, że podeszwa się spłaszcza po jakimś czasie i tragicznie to wygląda.
Znajdę jakieś śniegowce do 150zł (chyba, że coś jest trochę droższe, a lepszej jakości to też może być), które nie rozwalą mi się po jednym sezonie?

Od razu mówię, że nie podobają mi się za bardzo te buty, ale chcę je kupić jedynie z tego względu, że są podobno ciepłe, a ja jestem chorowita i wiecznie mi zimno w sztupki ^_^

#modadamska #ubierajsiezwykopem #mirabelkopomusz #rozowepaski
  • 18
@Sijabka: moim zdaniem nie ma sensu kupować podróbek, do 150 zł kupisz same szajsy. Nie będzie różnicy czy dasz 30 zł na targu czy 150 w Reserved.
Są promocje na emu ze starszych kolekcji, są też tańsze dziecięce jak masz małą stopę.
To są buty godne uwagi i faktycznie jest w nich ciepło.

Ja w emu popylam od blisko 10 lat i nie wyobrażam sobie innych butów na zimę bo jestem
@Sijabka: otóż to, jeżeli będziesz brała pod uwagę prawdziwe emu to ja bym na Twoim miejscu szukała od modeli Stinger w górę.
Najtańsze - Wallaby - nie mają usztywnionej pięty i faktycznie ten model potrafi się rozejść jak na znanych memach (chyba że już je naprawili bo ja od lat kupuję tylko wyższe modele jak Stinger czy Paterson)
Są też modele które mniej przypominają klasyczne #!$%@?łapy jak Anda albo Oxley, są