Wpis z mikrobloga

@waldenstrom:

otóż stąd że nie znasz definicji zaburzenia psychicznego


Słodki głuptasku. To teraz wytłumacz mi i wszystkim wkoło skąd u licha wziąłeś cokolwiek o zaburzeniu psychicznym, gdy w ani jednym zdaniu, ani jednego wątku nie postawiłem takiej tezy. Na mój chłopski rozum to powinieneś się wziąć do nauki bo strasznie licho u ciebie z czytaniem. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@PiPiPingu: ah przepraszam, nie czytałem całości tylko ostatni post, po prostu wrzuciłem cię do wora z resztą homofobów bo wiem że w 99% przypadkach jak ktoś #!$%@? takie głupoty to uznaje homoseksualizm za chorobę a niespecjalnie mam chęć 1001 raz czytać te same gówniane argumenty na które szkoda czasu
  • Odpowiedz
homoseksualiści nie są bezpłodni i mogą miec dzieci.


Oczywiście, że mogą. W wyniku heteroseksualnego stosunku lub heteroseksualnego sztucznego zapłodnienia. Homoseksualiści NIE MOGĄ mieć dzieci ze sobą. Mogą mieć dzieci z mniej lub bardziej przypadkową osobą płci przeciwnej SPOZA ZWIĄZKU.

godny płaskoziemcom denializm naukowy


Z
  • Odpowiedz
@waldenstrom:

ach, nie ma sprawy, spoko, piątka, elo ziom.

PS. Tak z czysto biologicznego punktu widzenia, biorąc pod uwagę, że przypadłość zwana homoseksualizmem utrudnia posiadanie potomstwa, które to z kolei jest jedną z funkcji życiowych wszystkich organizmów, to gdyby nie polityczna poprawność, homoseksualizm można byłoby bez problemu nazwać chorobą, gdzie choroba to stan, w którym upośledzeniu ulega któraś z czynności życiowych właśnie. Ale nie musisz się nad tym zastanawiać jak
  • Odpowiedz
Z ust kogoś, kto nie potrafi ogarnąć biologii na poziomie czwartej klasy szkoły podstawowej, to brzmi jak komplement.


@PiPiPingu: Wincyj ad personam, wincyj!

Pokaż mi jedno, JEDNO opracowanie naukowe, z którego wynika, że homoseksualizm nie ogranicza możliwości przeniesienia swych genów na następne pokolenie, a publicznie ogłoszę cię
prawarekasorosa - > Z ust kogoś, kto nie potrafi ogarnąć biologii na poziomie czwarte...

źródło: comment_WqeF4cpJG6sbFifE8wfYbBFQQHZu2C1O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RoHunter: @PiPiPingu: @prawa_reka_sorosa:
Jeśli naturalny znaczy występujący w przyrodzie to homoseksualizm jest jak najbardziej naturalny, natomiast jeśli za coś normalnego uważamy coś co jest normą w danym zbiorze (występuje najczęściej) to homoseksualizm nie jest normalny.
Według wikipedi:

Norma statystyczna w seksuologii to zachowania i praktyki seksualne najbardziej powszechne w danej populacji, których częstość występowania jest zgodna z
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa:

Na przekór napiszę, że dobrze chociaż, że nie kłócisz się z oczywistościami. Wiadomo, że żeby wyjść z twarzą musisz coś popłakać o ad personam, ale przynajmniej nie brniesz w kompromitację. Dobrej nocki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Oh_hi_Mark: No sorry ale to ze strony #bekazkatoli dowiedzialem sie, ze jestem uposledzony, mam IQ ponizej przecietnej, nie moge byc inteligentny, nie powinienem się obrażać za nazwanie mnie szczurem, jestem jak szczur, powinno się mnie zagazować, tolerancja mnie nie dotyczy, zamiast wierzący/niewierzący powinno się mówić inteligentny/nieinteligentny, nie posiadam moralności, życzą mi jak najgorzej i każdy wierzący powinien odpowiadać karnie ¯\(ツ)_/¯

Mp. względem muzułmanów i murzynów słyszałem co
  • Odpowiedz