Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

ponieważ po raz kolejny pisaliście do nas wiadomości prywatne, tym razem na temat Mindsetowej Szkoły Pokera, wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i prezentujemy ofertę na w/w:

Pełen spis odcinków prezentuje się następująco:

Wprowadzenie do szkoły mindsetowej
Results oriented
Model BNW
Błędy poznawcze
Profesjonalizm - część 1
Profesjonalizm - część 2
Dyscyplina
Planowanie
Time Management
Praca nad grą
Deal with tilt - część 1
Deal with tilt - część 2
Deal with tilt - część 3
Inteligencja Finansowa
Zarządzenie kapitałem i finansami - część 1
Zarządzenie finansami - część 2
Deal with downswing
Pewność siebie
Nadmierna pewność siebie
Przygotowanie do sesji - część 1
Przygotowanie do sesji - część 2
Motywacja w pokerze
Focus - koncentracja w pokerze
Poker Mindset
Przygotowanie do sesji - praktyka

Standardowa cena zestawu to 999zł. Nie mniej jednak mamy dla Was dwie propozycje:
- zniżka dla użytkowników wykopu to 30%
- jeśli kupiliście bądź kupicie książkę Mental Edge wówczas na komplet proponujemy Wam zniżkę 35%

Istnieje naturalnie możliwość kupna pojedynczych odcinków, bądź pakietów tematycznych.
Fragmenty odcinków znajdziecie na YT: https://bit.ly/2xLJXwK.

Jesteś zainteresowany? Odezwij się ;)

#poker #wykoppoker #psychologia #promocja
MentalEdge - Dzień dobry,

ponieważ po raz kolejny pisaliście do nas wiadomości pry...

źródło: comment_zcQtxR0MX3YwE8XZoQcbWgP8E3CZTaRD.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@MentalEdge: coraz wiecej regow pracuje nad mindsetem, a dobrych materialow jak na lekarstwo. Taki kurs w ENG by sie rozchodzil jak cieple buleczki. Do tego kolabo z jakas stajnia jak jakis RYE czy cos i $$$ leca z powietrza. 5% dla mnie jako cos :D
  • Odpowiedz
@MentalEdge: Czy wy tam macie jakiegoś psychologa, czy kurs układacie frywolnie? Czy doczekam się odpowiedzi na krytykę? Nie sądzę. Dla przypomnienia: program wygląda na przestarzały, nie uwzględniający doniesień z autohipnologii. W ogóle chyba ignorujecie fakt, że mechanizmy stojące za zmianami stanów świadomości mają wpływ na koncentrację czy szerzej - możliwości percepcyjne (np ESP, supersight). Przecież to podstawa dla kogoś myślącego poważniej o grze. No chyba, że to kurs dołączany za
  • Odpowiedz
@MentalEdge: Chodzi mi choćby o możliwości podniesienia rozdzielczości wzrokowej (dotyczy tylko niektórych osób - wstępnie należy określić fenomeny hipnotyczne występujące u danej osoby, bo te są rozne u różnych osób; także wady wzroku wykluczają zastosowanie). W ramach ciekawostki dodam, że kiedyś wyselekcjonowane osoby były wykorzystywane w cyrku. Wygladało to tak, że naprzeciw stawało dwoje ludzi, jedna osoba przeszkolona w hipnozie oraz ktoś z widowni. Osoba z widowni dostawała książkę czy
  • Odpowiedz
Odpowiedź Leszka dla Ciebie @biliard:

" W swojej pracy staram się przede wszystkim łączyć wiedzę teoretyczną z praktyczną. Przekazuję swoje doświadczenia jako gracza w połączeniu z wiedzą z zakresu psychologii sportu. Naturalnie są nieliczni trenerzy, którzy specjalizują się w wykorzystaniu hipnoterapii w pracy z pokerzystami jak chociażby Elliot Roe. Żadne badania nie sugerują aby te metody były skuteczniejsze w pracy ze sportowcami niż inne – powszechnie stosowane w psychologii sportu. Ale to jest wolny rynek – każdy ma wybór z kim pracuje.

Natomiast bardzo dziwi mnie – sugerowanie w Twojej wypowiedzi jakoby stosowanie hipnozy było podstawową wiedzą psychologa czy nawet psychologa sportu. Zdecydowanie tak nie jest! Znam dosłownie jednego (!) psychologa spośród około setki, których poznałem, pracującego tego typu metodami. Co więcej zakres tematyczny egzaminu na psychologa sportu (zawierający 150 zagadnień) nie obejmuje niczego o nawet zbliżonej tematyce. Jest to wysoce specjalistyczna wiedza, bardzo daleko wykraczająca poza psychologię sportu i mająca zastosowanie tylko w wybranych
  • Odpowiedz
@MentalEdge:

Natomiast powszechnie stosowany jest trening relaksacyjny (Jacobsona czy autogenny Schultza), trening wizualizacyjny oraz ćwiczenia z zastosowaniem biofeedbacku.

Ależ to kwestia definicji. Wielu badaczy określa hipnozę szeroko, włączając w to właśnie trening relaksacyjny, wizualizacje czy stany uzyskiwane za pomocą biofeedbacku (do tego stosując skale jej głębokości; do niektórych efektów wystarczy jej płytka, łatwiejsza do indukowania odmiana). Nie istnieję bowiem jedna, zamknięta definicja hipnozy. Powiem więcej, niektórzy psychologowie nie uznają istnienia
  • Odpowiedz
@biliard: "Tak, stosuję wyżej wymienione techniki, zwłaszcza trening relaksacyjny i wizualizacyjny w pracy jeden na jeden z zawodnikami. W mojej ocenie wizualizacje powinny być dopasowane indywidualnie do potrzeb gracza więc zdecydowałem się tego nie robić na poziomie grupowym. Jeśli chodzi o trening relaksacyjny to wielu graczy regularnie korzysta z aplikacji umożliwiających kilkuminutowe medytacje typu Headspace lub praktykuje różne techniki oddechowe."
  • Odpowiedz