Wpis z mikrobloga

Małe uzupełnienie odnośnie mojej statystyki.
Zielony to wskaźnik zainteresowania pośród niestałych graczy (niedzielni gracze?), zaś fioletowy to najniższy poziom zainteresowania (hardcorowi gracze?)

Widać nie tylko spadek zainteresowanych graczy, ale także to, że coraz większy odsetek graczy to starzy wyjadacze, co utrudnia zabawę nowym graczom.
Jak już pisałem na przełomie 2018-19 przewiduję kolejny gwałtowny spadek graczy ,a na horyzoncie brak zapowiadanych ciekawych aktualizacji, czy skutecznych planów naprawienia niedoróbek.
#warthunder
orkako - Małe uzupełnienie odnośnie mojej statystyki.
Zielony to wskaźnik zaintereso...

źródło: comment_Wirb376kViSprTzCO2gmUAOOrRsWIRJg.jpg

Pobierz
  • 10
@orkako: Stawiam 150 GE ( ͡° ͜ʖ ͡°) że gdyby zwiększyli ilość zdobywanego expa o minimum 30%, usunęli kompletnie nie potrzebny system który zmniejsza ilość zdobytego expa w "super" bitwach oraz zmienili mechanikę naprawiania i gaszenia czołgów to te 20%-30% graczy spokojnie wróciłoby do gry.
@KurzeJajko: zajebisty #!$%@? balans, luta w bok t-34-85 z pantery i taki #!$%@?, rykoszet XD k u r w a strzał pod praktycznie kątem prostym
jednak dalej wole sie #!$%@?ć grając w steel division niż przy tym zbugowanym #!$%@?, jakbym miał policzyć ile razy sie zabiłem o #!$%@? drewniany płot jadąc asu-57 to bym chyba cały dzień liczył