Wpis z mikrobloga

Zmieniam asortyment paskowy i potrzebuję 2 rodzajów pasków. W grę wchodzi aliexpress(kilka dobrej jakości kupowałem tam), ale też normalne sklepy. Najlepiej do 100zł/szt, nic wielkiego nie wymagam :> Jeden skóra, drugi guma, czarne, 22mm. Skórę z aliego wspominam średnio, więc pewnie skuszę się na pasek od pattini (nie wiem czy są spoko), a na gumę nie mam pomysłu. Widziałem takie fajne wygięte gumy jak w omegach, ale nie wiem czy one w miarę uniwersalnie pasują do zegarków - guma akurat do skxa i glycine. Co polecacie? :D
#zegarki
  • 14
@dwa_koty_kastrowane: długość paska dopasowana do rozmiaru nadgarstka. Ja mam co prawda nadgarstek płaski więc mogę nosić zegarki do max 44mm i koperta nie wystaje poza nadgarstek, ale w obwodzie mam ledwie 16,5 cm. W fabrycznych paskach zdarza się że po zapięciu pasek jest za długi i wystaje za bardzo. Zamawiając na wymiar mam pewność że wszystko będzie dopasowane do długości tak by wyglądać estetycznie.
@thewickerman88 dokładnie te same wymiary podajesz na stronie pattini przy zamawianiu paska więc nie przesadzajmy że takiego dopasowania nie znajdziesz nigdzie. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że jakościowo te paski są zbliżone do siebie (pattini i od tych ludzi z grup i forów) z tym że ci ostatni kasują jak za zboże. No chyba że niezbędny jest ci pasek z węża żyjącego w indyjskiej dżungli który umar smiercia tragiczna podczas 3 pełni
@dwa_koty_kastrowane: łeee a inne rodzaje skóry. Na pattini znajdziesz standardową licówkę w kilku mocno typowych kolorach a co jak zechcesz zrobić coś w stylu vintage? Np skóra ze zdjęcia jest matowa, olejowana, ciemnobrązowa i nie ma typowego 4mm grubości jak paski z pattini. Da się coś takiego zrobić u nich? Na fotach u pattini widzę kilka rodzajów z taniej licówki i tyle.
źródło: comment_spIqiw5qqcwuhqRYGIrCc9VMzB1s0pYU.jpg
@thewickerman88: pytanie za 100ptk. Kogo możesz polecić z osób robiących paski i czy idzie się w 100zł zamknąć przy podstawowym setupie? Ewentualnie ile mniej więcej kosztuje u nich porządny pasek? Jak trafił się już ktoś kto kojarzy więcej osób z tematu to wolę podpytać
@xDrope: ja szyłęm u nicka (szukaj nickstraps na fb, zalezy od jego dostępności ale w 100zł dało się zmieścić tylko czekało się długo bo potrafił mieć przerwy lub sporo zamówień), jest jeszcze spinnerstraps (też fb) i FXR Handmade Straps (też fb) . Na wykopie jest user pepcioza, szyje spoko paski popytaj jak u niego z podstawowym setupem i ceną. Rozejrzyj się na kmziz tam też ogłaszają się goście robiący paski.