Wpis z mikrobloga

PiS:
- reforma szkolnictwa
- trybunał i sędziowie
- rozdawnictwo w postaci 500+, tego co ma powstać dla emerytów itd
- zakaz handlu w niedzielę
- czekają nas śmieszne emerytury i służba zdrowia to żart, raczej nic z tym nie robią bo c czegoś ma być na 2137+

tak pis #!$%@? to państwo od środka, w komentarzach możecie dokończyć.
Jestem zbyt młody żeby pamiętać rządy PO, dzięki temu postowi chce się dowiedzieć co oni #!$%@?, czemu oni przez te 8 lat są winni. Najchętniej zobaczę listę taką jak u góry zrobiłem.
#pytanie #pis #po #bekazpisu #polska #polityka
  • 44
  • Odpowiedz
Co zrobiło PO? Afery+Sowa i przyjaciele+Uchodźcy i pewno więcej by się znalazło.


@Satan696: - przeklinali na tasmach u Sowy, jednoczesnie pokazali sie jako solidna ekipa skladajaca sie z inteligentnych ludzi - Sikorski, Sienkiewicz - pierdzielenie Nowaka to chyba najwieksza 'rysa'. Uchodzcow zgodzili sie przyjac 7 tysiecy aby nie psuc relacji z Europa i chociaz symbolicznie okazac solidarnosc z ktorej Polska korzysta, konsekwentnie nie godzili sie na staly przydzial.
  • Odpowiedz
@pk347: No nie wiem czy tylko przeklinanie ale między innymi wyjście na to że to rząd podpalił ruską budkę czy teksty o państwie teoretycznym. A co do uchodźców to szczerze g*wno mnie obchodzi ile a mało tego nie bylo jasne czy się skończy ile bo krętacz z rządem zmieniały wersje bo raz 7 a raz 11, ludzie nie chcieli i protestowali.


Rząd jest od tego żeby służyć narodowi a nie naród
  • Odpowiedz
że to rząd podpalił ruską budkę


xD Znaczy konkretnie kto podpalił? Jakieś śledztwo w tej sprawie bylo?

czy teksty o państwie teoretycznym.


@Satan696: Misiu, a kto m owil o "państwie teoretycznym", w jakim kontekście i czy to na pewno zła rzecz była? Masz jakieś pojęcie?

A już pomijam że to co Unia zrobiła z uchodźcami zasługuje na nagonkę. Jakieś kwoty, jakieś gadanie o solidarności czy inne wysrywy będące ekstraktem ideologicznego pieprzenia,
  • Odpowiedz
@hehenuanek: No wiesz, takie diagnozy trafiają się codziennie co do tego kraju ale to chyba trochę inaczej jak stawiasz taką diagnozę podczas swoich rządów.

@Andreth: Podejrzewam że nie zauważyłaś takiego małego szczególiku którym jest przyjmowanie ludzi jak leci, no chyba że Syria posiada całkiem sporą ilość murzynów a ja o tym nie wiem. Ci ludzie się tu zlatują bo rządy dają im wiele rzeczy za darmo a sytuacji tej nie
Satan696 - @hehenuanek: No wiesz, takie diagnozy trafiają się codziennie co do tego k...
  • Odpowiedz
@Detalowiec:
Jedno ale trochę dłuższe. W czasie rządów PO i PSL nastąpił ogromy wycieku kasy z VATu, z 7 % w skali budżetu na początku kadencji PO i PSL do ponad 25 % w trakcie ich rządów. To oznacza że do kasy z której opłaca się jak wiesz szkolnictwo, ochronę zdrowia , drogi, kulturę i sztukę i wiele innych ważnych spraw co roku wpływało kilkadziesiąt miliardów złotych mniej. Przez to wszystko
  • Odpowiedz
@Detalowiec: jak się okazuje, poprzednicy nic nie zrobili - audyt PiSu to był żart, a prokuratura nadal nikogo nie ściga za te miliardowe i liczne afery o których pisowskie trolle piszą w tym wątku.

Za to co robili poprzednicy, czego nie robią obecnie rzadzacy to m.in. PO inwestowało (teraz najniższe inwestycje od 89 roku xD w czasach koniunktury xD), podnieśli wiek emerytalny - dozgonna chwała im za to. Co prawda nie
  • Odpowiedz
@Satan696: Misiu, ja ci tylko łagodnie tłumaczę, że to twoje 'ideologiczne #!$%@? he he" o solidarności dotyczyło oczywistego faktu, że Włochy i Grecja potrzebowały pomocy z napływem w ciągu roku milionów ludzi. Nie jesteś w stanie ogarnąć rozumkiem, że sami z sobie z tym nie mogli poradzić, trudno. Nie mam czasu ani ochoty tłumaczyć oczywistości.

@drMuras: Może dodaj, że powiększanie luki VAT ściśle korelowało ze zwiększeniem eksportu za czasów tego
  • Odpowiedz
między innymi wyjście na to że to rząd podpalił ruską budkę czy teksty o państwie teoretycznym


@Satan696: ach, jesteś idealnym przykładem że propaganda PiSu działa
  • Odpowiedz
@Detalowiec:
PO mocno pogrążyła afera taśmowa. Mirkom, którzy powyżej piszą, że politycy sobie tylko przeklinali w "Sowie i Przyjacielach" polecam się jebnąć w łeb:
- minister spraw wewnętrznych z prezesem nbp mówili o tym żeby dodrukować kasy aby nie dopuścić PiS do władzy,
- z tej samej rozmowy panowie stwierdzają, że program rządowych inwestycji nie działa,
- minister gospodarki stwierdziła, że rząd olał temat górnictwa, licząc na to, że może Niemcy
  • Odpowiedz
xD Znaczy konkretnie kto podpalił? Jakieś śledztwo w tej sprawie bylo?


@Andreth: rozwala mnie to, że ludzie którzy do teraz używają takich źle zrozumianych zwrotów jak:
"#!$%@?... kamieni kupa", "za 5 koła robiłby tylko idiota albo złodziej", "robienie laski w kontekscie ameryki", sprawa szoguna i krzesła itp. Wszystkie #!$%@? zrozumiane na opak albo zmanipulowane do teraz #!$%@?ą coś o podpaleniu budki gdzie tak samo nie tak zrozumieli wypowiedz.
  • Odpowiedz
@Satan696:

No faktycznie, teraz winny za słowa polityków jest biznesmen a nie politycy. Dobrze że potem ABW zadbało o to aby naród nie mógł usłyszeć za dużo co mówi rząd gdy nie mówi do kamer.


Tak, jakiś random z uja wie skąd ma nagrania rozmów różnych ważnych ludzi z rządu, być może z informacjami wrażliwymi, i mieli czekać aż ktoś to sobie całe przesłucha i powycina to i owo.
Bardzo dobrze
  • Odpowiedz