Wpis z mikrobloga

a nie możesz sobie w tygodniu kupić więcej i zamrozić? Albo kupić w lidlu/biedrze bułek do pieczenia? 6minut w piekarniku I masz gorące pieczywo w niedzielę...


@fairbairn: ja w tygodniu siedze do późna w klubie, w niedziele po całotygodniowej libacji odpoczywam i oczekuje możliwości zregenerowania sił produktami kupionymi w sklepie spożywczym.

Dobrze że żabka wygrała w sądzie, więc będziemy mieli jedną normalną sieciówkę, gdzie pracownicy grzecznie będą stać za ladą i
ja w tygodniu siedze do późna w klubie, w niedziele po całotygodniowej libacji odpoczywam i oczekuje możliwości zregenerowania sił produktami kupionymi w sklepie spożywczym.


@Rabusek: Czyli co, ludzie mają dziś pracować, bo jakiś pijak jest zbyt leniwy żeby sobie odgrzać bułki? Jestem przeciwny temu zakazowi, z kolei idioci, którzy wypowiadają się w taki sposób jak Ty to robisz tylko dają materiał zwolennikom zakazu, aby twierdzić, że większość przeciwników zakazu to opijusy,
@Azaajaszz: Niby czemu miałaby to być ironia, skoro najbardziej popularny tutaj tag odnosi się do streamu menela? Skoro jakiś wykopek przedstawia się jako patus, nie mam powodu za takiego go nie uważać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fairbairn: weź skończ #!$%@?ć i usuń konto. Tworzenie problemu na siłę (tj. przymus kupna tygodniowego zapasu #!$%@? bułek i mrozenie żeby potem były ohydne) to nie jest dorosłość, to są zaburzenia afektu.