Wpis z mikrobloga

Pamietam jak w 5 albo 6 klasie wujas przywiózł mi z Kanady iPoda Classic 80GB. Wtedy na słowo nikt nie wierzył, że to ma tyle pojemności i dotykowe kółko do sterowania XD Dopiero jak przyniosłem do szkoły ze zgranymi 2000 utworami to wszystkim kopara opadła, a przed dupeczkami szpan niemiłosierny. Co prawda do szkoły wziąłem go tylko kilka razy, bo bałem się, że jakiś patus mi zaje*ie
Pobierz wiorekogorek - Pamietam jak w 5 albo 6 klasie wujas przywiózł mi z Kanady iPoda Class...
źródło: comment_N3d9pqIlMfwd3coMn6OtrHSxpobZVO4p.jpg
@con-shonnery MIAŁEM TEGO BYDLAKA W PODSTAWÓWCE. MIAL GRE W TETRISA I MAMA CZĘSTO MI TO ZABIERAŁA WIECZORAMI CO BY SOBIE POGRAĆ. ehhh pamiętam jak zbierałem na jakąś MP4 rok i ta magia jak pojechaliśmy do sklepu. ()
@ty_wuju Najśmieszniejsze jest to, że te wszystkie MP3 playery jak ten czerwony w pierwszym poście tego wątku, to to był tandetny Chińczyk, którego setki firm sprzedało pod swoim "logiem". Ja miałem z logiem Optimusa jeśli dobrze pamiętam.
@ryyy: Zen stone! Miałem tego bydlaka w czarnej wersji, sprzęt nie do zajechania. Przeżył częściowe zalanie i pogryzienie przez psa. Gdzieś tam pewnie sobie leży na dnie szuflady z albumami SOAD, led zeppelin i floydow zgranymi za czasów gimbazy []