Wpis z mikrobloga

Lords of the fallen.

Moje największe rozczarowanie od... Nie pamiętam kiedy.
Optymalizacja nie istnieje. W niektórych lokacjach jest taki spadek FPS, że gra jest ledwo grywalna.
Sztuczna inteligencja również nie istnieje... W trakcie walki mob potrafi się odwrócić i biec do swojego spawnu, bo pewnie przekroczył granicę oddalenia, albo wchodzi z moją postacią w nieskonczone obracanie się w koło siebie...
Im dalej w grę, tym słabszy dropie EQ... ( _)
Te wstawki dialogowe z wyborem odpowiedzi ?! Niedorzeczne. Ogólnie dialogi strasznie drewniane.
Dobrze, że wydałem na to 16zl...

#lordsofthefallen #lotf #ps4 #gry
  • 8
  • Odpowiedz
@Arthaniel: Ja miałem chyba z plusa, nie mogę przejść początku gry. XD Mialem 2 próby, olałem już tę grę i gram w takie, które sprawiają mi przyjemność.
  • Odpowiedz
  • 0
@Reality mi wyżej wymieniony bloodborne sprawił dużo przyjemności, pomimo poziomu trudności. Ale tam jak padałem, to wiedziałem dlaczego. A tutaj się zdarza paść jak przeciwnik trafi koło Ciebie a Ty i tak otrzymasz DMG.

Tragiczna gra. Zrozumiał bym gdyby to była beta
  • Odpowiedz
@Arthaniel: Była to dla mnie jedna z pierwszych gier, w które łupałem zaraz po kupnie PS4 i w sumie to byłem zadowolony, choć oczywiście do poziomu soulsów ta produkcja nawet nie dorastała.
Bardziej od Lotf polecam natomiast The Surge, również od Deck13.
  • Odpowiedz
@Arthaniel zrobiłem 100% na PC i żadnej z przytoczonych przez Ciebie przypadłości nie uświadczyłem, więc widocznie słaba wersja na PS4. W Bloodborne ani żadne Soulsy nie grałem, jakbyś porównał ich poziom trudności do Lotf?
  • Odpowiedz
  • 0
@TrueGrey w soulsy grałem dawno i Ciężko mi porównać, ale bloodborne przeszedłem z wielką przyjemnością.

W bloodborne walka jest bardziej dynamiczna i dużo ciekawsza, w lotf to jest dramat moim zdaniem, wrogowie sprawiali wrażenie jakoś inteligentniejszych.

W bloodborne też głównym zajęciem gracza jest często umieranie, ale tam wiesz, że umierasz bo nie ogarnąłeś walki a nie dlatego, że gra spadła do 19fps ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Arthaniel właśnie też rzuciło mi się w oczy, że Lotf walka jest trochę ociężała, ale w sumie szło się przyzwyczaić, no i jak mówię ja nie miałem problemów na PC z żadnymi spadkami FPSów, ścinkami, dziwnym zachowaniem przeciwników, więc też ginąłem tylko przez własne błędy ; ) Chyba trzeba będzie remastery Soulsów po kolei pokupować w takim razie, bo nie ukrywam, że w Lotf całkiem przyjemniej mi się grało tak nie
  • Odpowiedz