Wpis z mikrobloga

Jak przeglądałem mirko niestety bez zalogowania to zobaczyłem, że jest gość, który chleje browar codziennie i piszę recenzje kalekim językiem człowieka, który z trudem ukończył podstawówkę i tysiące ludzi mu kibicuje. Przeto przypomniała mi się scena z Głowy Rodziny. Kiedy zobaczymy, jak ktoś wciąga kokę z kształtnych kobiecych ud, wdycha klej ze swojej wykwintnej szmatki z jedwabiu czy pali codziennie trawę, ale to byłoby za dużo i zbyt kontrowersyjne, bo alkohol to wspaniały, choć agresywny i często posługujący się przemocą ojczym tego kraju, pozwalający zapomnieć.


@myrmekochoria: Rozumiem, że to miała być jakaś bardzo inteligentna wypowiedź, mająca jak najmocniej podkreślić kontrast pomiędzy jej autorem, a wspomnianym "człowiekiem, który z trudem ukończył podstawówkę". Niestety, nawet jeśli pominiemy np. te twoje błędy fleksyjne, to i tak wciąż zostaną całe zdania pozbawione sensu...

Pewnie dlatego nie można odpowiadać na twoje wpisy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#bekazpodludzi #100browarowchallenge
Pobierz qqqruqq - > Jak przeglądałem mirko niestety bez zalogowania to zobaczyłem, że jest go...
źródło: comment_iJN2GzVIabtxalqfTXORQjTS5VAZogeg.jpg