Wpis z mikrobloga

Moi Drodzy....jak zapewne zauważyliście (przynajmniej część z Was) w tym tygodniu spadł na nas ogrom Waszego dobra, a wszystko zaczęło się od @Trollsky który licytuje swój wspaniały nóż z przeznaczeniem na rehabilitację ale także terapię komórkami macierzystymi dla naszej córki Pauliny która choruje na ciężką postać Stwardnienia Rozsianego...ta akcja spowodowała, że przyłączyły się kolejne super osoby, które przeznaczyły wspaniałe fanty na kolejne licytacje @cylindersi @KBasz @JudzinStouner @kontri_pl @szczechu i wiem, że są kolejne chętne...dziękuję im wszystkim i tym którzy licytują ustanawiając ciągle kolejne rekordy..ale też tym którzy zasilają naszą skarbonkę na zrzutka.pl Jak to zwykle bywa, pojawiły się też głosy o mojej wątpliwej uczciwości, krętactwie i naciąganiu, ba nawet były sugestie że moja córka jest wymysłem medialnym....że nie istnieje.... dlatego chciałem Was poinformować, że jak tylko złapię oddech to przygotuję sprawozdanie z tych 2 lat i 7 miesięcy na Wykopie, bilans pomocy oraz przeznaczenie pieniędzy, w tym również naszych planów na przyszłość.. ale jest tego sporo bo sto kilkadziesiąt faktur, trochę dokumentów medycznych no i mnóstwo naszych działań aby pomóc córce, muszę to na spokojnie uporządkować, przemyśleć i przejrzyście opisać... Ale gwarantuję, że to zrobię i to niebawem...jeszcze raz pięknie dziękuję wam za wszystko, rozważamy z żoną pojawienie się 20 października na WykopParty w Poznaniu gdzie może będę mieć okazję osobiście niektórym z Was podziękować
#pomagamypaulinie #robertt1969 #wykopefekt #pomagajzwykopem #pomocy #ciekawostki
  • 21
  • Odpowiedz
@5MinutWolnosci: być może będziemy potrzebować kogoś ze znajomością angielskiego, kiedy zdecydujemy się wysłać dokumenty do jakiejś zagranicznej kliniki, może będziemy szukać jakiegoś transportu np. do Belgradu jesli zdecydujemy się akurat na ten szpital, bo ze mnie kiepski kierowca :) i pewnie jakieś potrzeby jeszcze wynikną
  • Odpowiedz
@czykoniemnieslysza: moja córka ma tzw. postać móżdżkową, tak to nazywają lekarze....miała jeden rzut, który spowodował obecny stan, dlatego lekarze byli zdziwieni tą sytuacją.....od kiedy bierze lek to podejrzewamy tylko jeden lekki rzut. Moja córka jest w takim samym stanie od 2013 roku....
  • Odpowiedz
@Milady88: niestety nie, bo jak nam powiedzieli lekarze nie miała tego czego się spodziewali, lecz wykryli u córki pewną anomalię w układzie żylnym z tyłu głowy, która może być przyczyną stanów zapalnych, lecz mają zbyt małą wiedzę, bo to rzadki przypadek ( jak pech to pech....) więc reasumując, tak właściwie to lekarze niczego nie udrożnili bo żyły szyjne miała drożne, lecz wykryli tę anomalię, ale to już inna historia
  • Odpowiedz