Wpis z mikrobloga

Chciałbyś wejść w gorące, ale nie wiesz jak? Użyj jednego ze sprawdzonych sposobów z tzw. fekaliowej dziesiątki:

1. "Na szacunek".
Kurde miruny i mirabelunie, to jest prawdziwe złoto.. Szanujesz, plusujesz!*
Kurde miruny i mirabelunie, to jest prawdziwe gówno.. Szkalujesz, plusujesz!**
Dla zaawansowanych:
* Wstaw coś, co powszechnie jest znienawidzone, wtedy komentarz "minusy tutaj" wybije w gorące.
** Wstaw coś, co powszechnie jest lubiane, wtedy komentarz "plusy tutaj" wybije w gorące.

2. "Bumerang".
Wchodzisz na jbzd i widzisz wczorajszą perełkę z gorących przepisana czerwonymi literami na czarnym tle? Nie zastanawiaj się tylko wrzucaj pod #humorobrazkowy

3. "Loteriada".
Ostatnia cyfra po zaplusowaniu tego wpisu, powie Ci jakim typem piasku znad morza jesteś:
- 0 parzący zabójca
- 1 wilgotny, ale nie mokry
- 2 piach zwyczajny
- 3 obszczany
- 4 zimny drań
- 5 wytrwały piaseczek, który utrzymuje się rok po wizycie nad morzem w plecaku
- 6 całkowicie mokry piach
- 7 drobny piaseczek
- 8 szlachetny piasek uformowany w zamek
- 9 piach złośliwy, wpada do oczu i buzi
#glupiewykopowezabawy

4. "Dej".
Hej, robię małe #rozdajo, wystarczy że zaplusujesz ten wpis, a będziesz miał szansę na zdjęcie telefonu / nic / długopis za 20 gr.

5. "Trailer".
Słuchajcie, 2 lata temu zabiłem i poćwiartowałem człowieka, policja złapała mnie po roku ukrywania się. Mógłbym opisać jak to wszystko wyglądało i przez co przeszedłem, ale nie wiem czy byliby chętni? Zawołam plusujących.

6. "Pod prąd".
Umyślnie opisz historię, w której oczywistym brakiem rigczu wykazuje się sam narrator. Dodatkowym atutem będzie odrobina #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow. Następnie poczekaj na komentarz, który opisuje normalne zachowanie w opisywanej sytuacji, złap ten komentarz bardzo mocno i daj się unieść w gorące.

7. "Kij w mrowisko".
Po prostu wejdź na jakiś tag i dodaj wpis dyskredytujący całą społeczność tego tagu. Jeśli chcesz iść na łatwiznę to polecam tagi o wierze i polityce.

8. "Rozstrzygnięcie".
Wstaw zdjęcie telewizora, napisz "Rozstrzygnijmy to raz na zawsze- jak na to mówicie?". W ankiecie dodaj opcje "Magiczne okienko" i "Obrazownik", czekaj aż ktoś napisze komentarz "telewizor #!$%@?".

9. "Cichociemny".
Idziesz ulicą i widzisz przed sobą zgrabną dziewczynę. Nie zastanawiaj się. Wyciągnij go powoli ze spodni, upewnij się że nikt nie patrzy, wymierz w nieświadomą niczego ofiarę i zrób zdjęcie, które wstawisz bohatersko na #dupeczkizprzypadku.

10. "Hipokryta".
Zrób pseudo listę najbardziej prymitywnych sposobów na wybicie się w gorące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 34
@KapturekTermokurczliwy Brakuje jeszcze jednego.
Zebroplusy na smutną historie niczym dzieci w mam talent.
Właśnie matka mi umiera, obcinaja mi noge, dziewczyna mnie rzuciła, dziecko ma raka a pies sraczke, DAJCIE PLUSA NA ODWAGE, ZASŁUGUJE PO TYM NA PLUSY.
I głupio Ci nie dać tego plusa, ale sama się zastanawiam czy nie ma tu takich co by własnego ojca podtruli, żeby złapać plusika.
@KapturekTermokurczliwy: Dodałbym jeszcze wpisy typu "Mireczki wybieramy najlepszy film/grę /serial/album, zabawa tylko dla koneserów", po czym #!$%@? w najlepszych grach Wiedźmin 3, Gothic, Mafia, GTA Vice City, Call of Duty 4,no rzeczywiście #!$%@? tylko dla koneserów, nikt w to nie grał. A, jeszcze na sztuczne wybicie do gorących komentarze "plusujących ten komentarz zawołam do następnego wpisu", "zaplusuj tutaj jeśli grałeś", "zaplusuj tutaj jeśli nie grałeś", jeszcze #!$%@? brakuje "zaplusuj tutaj jeśli