Wpis z mikrobloga

#iphone
Mirki mam pytanko, zarówno na wcześniejszym #ios jak i na #ios12 zachowywało się to w taki sam sposób. Otóż mam wyłączone „nieprzeszkadzac” a mimo to jakimś magicznym cudem w nocy nie przychodzą mi żadne powiadomienia. Chodzi o wykop,fb,gmail itp... dopiero rano jak wezmę telefon do ręki to dostaje masę „zaległych” powiadomień. Dosłownie wezmę do ręki i mył pip pip pip wszystko schodzi
  • 21
@muak47: Śmieje się, jak powiadomienia masz włączone, nie@korzystasz z żadnych nie przeszkadzać i pora spać to nie wiem.

Może tam gdzie odkładasz telefon traci on zasięg wifi i przechodzi na sieć i masz ustawiona jakaś taryfę żeby nie przychodziły wtedy powiadomienia a dopiero po odblokowaniu telefonu, albo w ogóle nie ma zasięgu sieci.

Zrób backup telefonu i fabryczny reset, tak będzie najszybciej.
@Coba: Nie rozwiązałem i nie pomoglo, a co lepsze dostalem sms o 7:45 lecz zapipczal mi o sms i wyskoczylo powiadomienie dopiero o 8:05 jak tel wielem do reki. Od razu jak wzielem to cyk 3 sms jeden messenger i dwa gmiale no #!$%@? mac. Niby fajnie bo nikt nie obudzie ale chyba nie o to chodzi juz mnie strzela #!$%@? z tym gownem
@Coba: zrobione i dalej to samo, co najlepsze dzis w dzien przed chwila taka jazde mialem. Przyszedl mi mail z inpostu ze paczka do odbioru mysle okej ale czemu nie wyslali sms jak zwykle. No ale nic pewnie cos im siadlo zajelem sie swoja robota o 13:20 wzielem telefon do reki tylko sie zaswiecil a tam myk dzwiek ze sms od inpostu o czywiscie godzina na sms 11:29 czy prawidlowa ale