Wpis z mikrobloga

Może kogoś zainteresuje apka robiąca mapę trasy. Za free.


Apka w zasadzie dla wszystkich ale na #motocykle jak znalazł. Eeee... podobno w najnowszej wersji nie pokazuje prędkości maksymalnej ( ͡ ͜ʖ ͡) ale u mnie coś poszło nie tak podczas testu i jednak coś dziwnego i nieprawdopodobnego pokazało.
Apka intuicyjna, start, pauza, stop, korzysta z pokładowego GPS, można ją połączyć z innymi urządzeniami/aplikacjami jak Strava, Endomondo, Garmin Connect, Apple Health (Watch), MapMyRun, MapMyWalk, MapMyRide, MapMyHike i Polar Flow.
Zdjęcia robione z poziomu aplikacji. Po zakończeniu trasy konwertuje gdzieś tam na serwerach deva i po upływie potrzebnego na to czasu można gotowe dzieło obejrzeć na telefonie, przesłać link czy też załadować na dysk.
W wersji płatnej po dołączeniu do "Klubu" dostajemy możliwość edytowania, lepszej jakości video HD, kontrolowania prędkości, dodawania muzyki, mapy 3D, etc. - abonament w UK to 8 funtów/miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º)
Efekt końcowy jest mniej więcej taki, z tym, że całą ścieżkę dźwiękową już sam dodawałem u siebie na komputerze. Całą, dokładnie całą łącznie z dźwiękiem silnika xD, żeby nie było nudne.
Oczywiście aplikacja potrzebuje zezwolenia na dostęp do GPS i aparatu, więcej chyba nie pytała, jak dobrze pamiętam.
Jak dla mnie fajny dodatek jak chce się w łatwy sposób zmontować mapkę z podróży/wycieczki.
Z pominięciem prędkości maksymalnej, mehh, pokazuje przewyższenia, długość trasy, czas w podróży i średnią prędkość.
Aplikacja nazywa się Relive
Jofiel - Może kogoś zainteresuje apka robiąca mapę trasy. Za free.
SPOILER
Apka w z...
  • 2