Wpis z mikrobloga

Mam straszną bekę z tych wszystkich frajerów, którzy wpłacali kase dla @robertt1969 po tym ile wpadek wizerunkowych zaliczył, dopiero przy tej aferze z głownej prześledzilem jego aktywność i śmierdzi z daleka formą na poprawienie sobie statusu finansowego, szkoda, ze do tego celu używa córki, w dodatku chorej.
Jestem bardziej niż pewny, ze konswkencje będą powazniejsze, niż usunięcie konta na wykopie w przyplywie desperacji albo przeprosiny, tylko sprawa będzie miala finał w sądzie
@Typowy_Janusz_z_brzuchem ale serio o co ci chodzi? Mi się wydaje że Robert po prostu nie ma wszystko najlepiej przemyślane, ale pomysł z btc nie był taki zly. Przecież roslo to gówno jak szalone. Teraz znowu zaczęło więc się może jeszcze zwrócić.
@golomb13: No nie jest ok, ale nie znaczy że jest oszustem. Przecież z tego co on pisze jasno wynika że on wszystko bierze na serio, ktoś na mirko napisał o tej kuracji, nie myślał dwa razy, mirko swego czasu całe było zasrane bitcoinem, łyknął i to. Ta sama logika.
@golomb13: To nie domniemywaj tylko #!$%@? trochę poszukaj. Boże połowa tego wykopa to takie ameby że hej. Kupił parę LSK po 25 sprzedał po 24 bo się obsrał. I tyle całej historii.

Przecież to że on próbuje wszystkiego, od jakiś magików po homeopatie, to było wiadomo od dawna właściwie od początku jego aktywności tutaj. Sam pamiętam te wpisy. Ale dzisiaj się mirko obudziło bo Chajzer się już przejadł, a temat Zięby
Pobierz marcelus - @golomb13: To nie domniemywaj tylko #!$%@? trochę poszukaj. Boże połowa te...
źródło: comment_1581663260Ui4pqRqzok9fSGwPY8ExBB.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@marcelus: nie chodzi o to co kupił, co sprzedał, czy zyskał, czy stracił. Czy podczas wyciągania pieniędzy od ludzi napisał "pieniądze zbieram w celu inwestowania na giełdzie krypto, bo chce powiększyć swój majątek dla leczenia córki"? Nie napisał? W takim razie niczym się nie różni od oszustów że stron typu siepomaga, ostatnio jedna pani za takie wałki dostała wyrok.
@marcelus:

No tak, robert napisal ze trche liska to na pewno trzeba mu uwierzyc, baba ktora zawinela 400k i siedzi teraz w areszcie tez nagrywala placzliwe filmiki.

No chajzer sie przejdal, ziebie odpuszczamy, no tak mozecie smialo przekrecac ludzi na pieniadze/robic z nich idiotow ( ͡ ͜ʖ ͡)

Masz konto 11 lat, jak rozpracowali szare praktyki Solgazu/Biela tez byly takie osoby jak ty, na szczescie w
@golomb13: jakie szare praktyki Solgazu/Biela xD ty jesteś poważny, że zrobił sobie foto z dziennikarzem którego nie lubisz? Xd ile tym masz lat. Albo to że firma okazała się być firmą rozkręcającą marketing a nie kumplem z internetów? xD ja #!$%@?ę jakie snowflake'i
  • 13
@marcelus: inwestowanie nie swoich pieniędzy w cokolwiek nie mając o tym zielonego pojęcia ?
Może o to mi chodzi.
Może chodzi mi o to, że skoro pomoc finansową jest taka ważna to warto skupić się na odpowiednim dysponowaniu zebranych złotówek.
Jak nie masz pojęcia o spekulacjach inwestycyjnych czy krypto to się w to nie ładujesz bo stracisz hajs prędzej czy później.