Wpis z mikrobloga

Mirki, kombinuje jakby to połączyć:
Mamy 4 komponenty: PC, PS4, monitor, telewizor.
Chcę dojść do sytuacji gdzie PS4 i PC ma komunikację z telewizorem i monitorem jednocześnie (bez przepinania kabli).

Chodzi o to, że gram na konsoli na monitorze, ale netflixa z PS4 oglądam na TV xD
To samo tyczy się PC: gram na monitorze, ale jak puszczam jakiś film na PC to już na TV.

Widzielibyście tu jakiś HDMI switch, albo splitter? Bo kombinuje i nie wiem jak najlepiej z tego wyjść.

Dołączam techniczny rysunek poglądowy

#pytanie
brzydkizlyszczery - Mirki, kombinuje jakby to połączyć:
Mamy 4 komponenty: PC, PS4, ...

źródło: comment_o83wsngiQZHVgyH0BimSuTpdvyoWTACf.jpg

Pobierz
  • 16
w sumie patrząc na ten rysunek potrzebuję jakiegoś switcha 2x IN, 2x OUT, tylko ni #!$%@? takiego znaleźć nie mogę. Są takie w ogóle?

Myślę też o splitterze 1x IN, 2x OUT, wtedy podpinam konsolę do IN, telewizor i monitor do OUT i jak chce korzystać na monitorze z PC - to przepinam kabelek do PCta, a jak z PS4 - to do konsoli. Tylko to już wiążę się z wachlowaniem wtyczkami:C
właściwie to dobra - #!$%@?ć komunikację monitora z telewizorem, ważne żeby konsolka puszczała na tv i monitor i chyba zrobie to tak że 1x in 2x out jak kolega wyzej pisal. Podlacze pod IN PS4, pod OUT TV i monitor a PC podłącze po DVI ewentualnie jakimś innymi display portem i gitara będzie bo na ekranie sobie bede przepinał