Wpis z mikrobloga

@Pan_wons: Nie będzie za dużo, obecnie 1060 w 1080p/ultra nie trzyma 60 fpsów więc wiesz. Sam mam i5-3570.
Ogólnie no, czas zmieniać flaki. Szkoda że ceny są takie #!$%@? teraz.
Oczywiście jak nie ciągnie Cię do uber grafiki przy 60 klatkach to używka 1060 jak najbardziej ;)
@Pan_wons: przecież i5 2500 ledwo co daje radę z gtxem 1060, zauważalny bottleneck będzie w wielu grach, a ty jeszce chcesz 2060, która nie dość, że wychodzi w następnym roku, to prawdopodobnie będzie miała moc 1070/1070ti. Przecież to da ci ten sam efekt co 1060, bo procek nie da rady, a jeszcze przepłacisz dwukrotnie
@krzysiu51
@Variv
@Coba bardziej mi chodziło o potencjalny spadek cen, ale faktycznie czekać na nowy rok to kiepsko. A jaki procek mógłbym włożyć do lga 1155 żeby trochę to podratować? Czy już kompletnie się nie opłaca?
@Pan_wons: ewentualnie wspomniany przez @Coba i7 2700k (do 3770k będziesz musiał zmienić też płytę główną), albo zostań z 2500 i zaakceptuj trochę mniejszą ilość fps. Ja natomiast na twoim miejscu powoli zaczynałbym przesiadkę na coś nowszego, bo w takie starocie moim zdaniem nie ma co inwestować.
@Pan_wons: @krzysiu51: Ach, faktycznie nie doczytałem jaki procesor obecnie posiada OP, jak 2500 to nie ma sensu nic innego jak 2700k i przeczekanie na nim do momentu uzbierania lub zdecydowania się na nową platformę.

Zakup jakiegokolwiek nowego Intela obecnie mija się z celem, bo Intel boryka się z własnymi problemami i produkuje wszystko na raz i jednocześnie nie nadąża produkować nic XD... są w takiej dupie, że nawet nowe chipsety
@Pan_wons: jak rtx 2060 pewnie będize w przyszyłdym roku i kosztować będzie z 2+k jak masz tyle hajsu no to spoko, spadku cen imho żadnego nie będzie bo seria rtx jest do innych zastosowań niż obecnie gtx i na zupełnie innej półce cenowej, wg mnie ceny gtx 1080/1070 się jeszcze utrzymają do czasu wyprzedania ich z magazynów